Втеча від диктатури: російський вчений втік до Європи

Провідний фахівець в ракетній галузі Росії втік до Евросоюзу. Юрій Яскін з "Роскосмосу" не бажає повертатись до РФ і вже подав заяву про звільнення.

Ясін

Генеральний директор російського НДІ космічного приладобудування (НДІ КП) Юрій Яскін під приводом відрядження поїхав в одну з європейських країн і надіслав звідти в Росію заяву про звільнення за власним бажанням. Відпустка" глави НДІ сталась на тлі початку аудиту "Роскосмосу" на підприємстві.

Наголошується, що НДІ КП створювало наземні прилади навігаційної апаратури для визначення місцезнаходження об'єктів озброєння і військової техніки з використанням сигналів супутникових систем ГЛОНАСС/GPS.

Глобальна навігаційна супутникова система (ГЛОНАСС) — російська супутникова система навігації. Військові інших країн неодноразово звинувачували російську владу в том, що військові глушать системи навігації.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

«Звездные войны: Скайуокер. Восход»: финальный предпросмотр III

ЖМИ! В историческом воссоединении Лэндо Калриссиан (Билли Ди Уильямс) вновь берется за штурвал Сокола Тысячелетия, к нему присоединяются По Дэмерон (Оскар Айзек), Ч....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Ученые рассказали, когда человек наиболее одинок

По мнению ученых, в жизни каждого человека есть три периода, когда он наиболее чувствительно ощущает собственное одиночество....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Вчені підтвердили, що в Азії теж жили динозаври

У Південній Азії виявили сліди динозавра, який, на думку науковців жив на цій території 140 мільйонів років тому....

Загрузка...
Загрузка...