Втеча від диктатури: російський вчений втік до Європи

Провідний фахівець в ракетній галузі Росії втік до Евросоюзу. Юрій Яскін з "Роскосмосу" не бажає повертатись до РФ і вже подав заяву про звільнення.

Ясін

Генеральний директор російського НДІ космічного приладобудування (НДІ КП) Юрій Яскін під приводом відрядження поїхав в одну з європейських країн і надіслав звідти в Росію заяву про звільнення за власним бажанням. Відпустка" глави НДІ сталась на тлі початку аудиту "Роскосмосу" на підприємстві.

Наголошується, що НДІ КП створювало наземні прилади навігаційної апаратури для визначення місцезнаходження об'єктів озброєння і військової техніки з використанням сигналів супутникових систем ГЛОНАСС/GPS.

Глобальна навігаційна супутникова система (ГЛОНАСС) — російська супутникова система навігації. Військові інших країн неодноразово звинувачували російську владу в том, що військові глушать системи навігації.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Скоро зима. Грабители обокрали магазин меха

В Белой Церкви взломали магазин и похитили меха на 130 тыс....

Це може бути цікавим

5 идеальных продуктов для иммунитета зимой

Зимой крайне важно позаботиться о своём здоровье....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Київ потрохи перетворюється на смітник

У Києві стає більше людей, вони частіше купують речі та продукти у тарі чи упаковці Про це в інтерв’ю виданню КиевVласть повідомив директор комунального підприємс....

Загрузка...