В Києві пройшла виставка проектів нових технологій для ВСУ

Перший конкурс війскових розробок від приватників розпочався в Києві. На фінальній виставці були представлені 43 розробки.

конкурс війскових розробок

Стартував перший конкурс проектів оборонних технологій - 132 проекти, розроблених вченими, винахідниками та студентами технічних вишів з усієї України взяли участь у першому конкурсі оборонних проектів. До фіналу дійшли 43 розробки. Серед них - роботи-сапери, новітні квадрокоптери, супутники і безліч інших корисних для війська розробок.

В Україні стартував перший конкурс проектів оборонних технологій, який проходить у Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". Ця платформа об'єднала вчених, розробників і винахідників з підприємствами оборонно-промислового комплексу, потенційними інвесторами та українським військом, повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

Для проведення конкурсу свої зусилля об'єднали "Укроборонпром", Генеральний штаб Збройних сил України, ЦНДІ озброєння та військової техніки, "Ліга оборонних підприємств України", Державна інноваційна фінансово-кредитна установа, КПІ їм. Ігоря Сікорського" Науковий парк "Київська політехніка "та Інноваційний холдинг" Sikorsky Challenge ".

АТО в Україні. Новини читайте в розділі # Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

«Звездные войны: Скайуокер. Восход»: финальный предпросмотр III

ЖМИ! В историческом воссоединении Лэндо Калриссиан (Билли Ди Уильямс) вновь берется за штурвал Сокола Тысячелетия, к нему присоединяются По Дэмерон (Оскар Айзек), Ч....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Ученые признались, что уничтожит Землю

Группа ученых отмечает, что вспышка, которая была зафиксирована на одной из звезд в созвездии Ориона, мгновенно уничтожит Землю....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Женщина выбросилась с четвертого этажа и чудом выжила (видео)

В Днепре женщина из-за личных проблем выбросилась из окна своей квартиры на четвертом этаже....

Загрузка...
Загрузка...