В Києві пройшла виставка проектів нових технологій для ВСУ

Перший конкурс війскових розробок від приватників розпочався в Києві. На фінальній виставці були представлені 43 розробки.

конкурс війскових розробок

Стартував перший конкурс проектів оборонних технологій - 132 проекти, розроблених вченими, винахідниками та студентами технічних вишів з усієї України взяли участь у першому конкурсі оборонних проектів. До фіналу дійшли 43 розробки. Серед них - роботи-сапери, новітні квадрокоптери, супутники і безліч інших корисних для війська розробок.

В Україні стартував перший конкурс проектів оборонних технологій, який проходить у Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". Ця платформа об'єднала вчених, розробників і винахідників з підприємствами оборонно-промислового комплексу, потенційними інвесторами та українським військом, повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

Для проведення конкурсу свої зусилля об'єднали "Укроборонпром", Генеральний штаб Збройних сил України, ЦНДІ озброєння та військової техніки, "Ліга оборонних підприємств України", Державна інноваційна фінансово-кредитна установа, КПІ їм. Ігоря Сікорського" Науковий парк "Київська політехніка "та Інноваційний холдинг" Sikorsky Challenge ".

АТО в Україні. Новини читайте в розділі # Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Компания SpaceX запустила ракету с новой партией из 60 спутников для проекта Starlink

Спутники выведут на высоту в 280 км и проверят их работоспособность, после чего они выйдут на заданную траекторию....

Це може бути цікавим

​В «Слуге народа» не видят оснований для проведения выборов на Донбассе в ближайшие 2-3 года

Оснований для проведения выборов на временно неподконтрольных Украине территориях Донецкой Луганской областей в ближайшие 2-3 года нет....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Донецкой области мужчина пытался провезти через КПВВ $160 тыс

Более 160 тысяч долларов обнаружили пограничники во время проверки автомобиля в КПВВ «Новотроицкое» в Донецкой области....

Загрузка...