Уряд України заборонила ввозити з РФ цемент та фанеру

У відповідь на економічні санкції з боку РФ уряд України прийняв рішення про заборону ввозу з країни-агресора низки будівельних матеріалів. Зокрема, цементу та фанери.

Уряд України заборонив ввозити з РФ цемент та фанеру

Про це повідомляє Урядовий портал, передає Соцпортал.

15 травня Кабінет Міністрів України ухвалив ініційоване Мінекономрозвитку рішення щодо розширення переліку заборонених до ввозу на територію України товарів походженням з Росії. Перелік визначений постановою Уряду №1147 від 30 грудня 2015 року “Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації”.

Відтепер до ввезення на територію України заборонені портландцемент, глиноземний цемент, цемент шлаковий, сульфатостійкий цемент і подібні гідравлічні цементи, забарвлені або незабарвлені, готові або у вигляді клінкерів, а також фанера клеєна, панелі фанеровані та аналогічні матеріали з шаруватої деревини.

Згідно з підрахунками імпорт цементної продукції з Росії на територію України за підсумками 2018 року становив майже $17 млн. Обсяг імпорту фанери з Росії у 2018 році становив близько $19,7 млн.

Ця заборона запроваджена Урядом України у відповідь на агресивні та дискримінаційні дії з боку Російської Федерації щодо закриття товарам походженням з території України доступу на російський ринок, а також на обмеження транзиту товарів з території України територією РФ.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Бумбокс у Києві: "Палац Спорту порвало на шмаття"

Концертний тур “Таємний Код: Рубікон” розпочався 19 вересня концертом у Рівному та обіцяє стати наймасштабнішим в історії Бумбоксу....

Це може бути цікавим

У МВС розповіли про найдивніший "індивідуальний" держномер на авто

У Головному сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ розповіли про найдивніший "індивідуальний" держномер на авто....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Украине планируют отменить обязательный призыв в армию

Отменить обязательный призыв на срочную службу и перевести Вооруженные силы на стандарты НАТО планируют в Украине....

Загрузка...