Регламентний комітет ВР пропонує депутатам голосувати всі постанови по інавгурації Зеленського

Регламентний комітет Верховної ради України пропонує депутатам голосувати усі постанови щодо інавгурації Володимира Зеленського. Як тільки одна набере 226 голосів, то внші вже голосуватися не будуть.

Регламентний комітет ВР пропонує депутатам голосувати всі постанови по інавгурації Зеленського

Про це повідомляє УНН, передає Соцпортал.

Регламентний комітет рекомендував парламентарям визначитися з датою інавгурації шляхом голосування в сесійній залі. Відповідне рішення оголосив перший заступник Регламентного комітету Павло Пинзеник під час засідання комітету.

"По мірі реєстрації кожна постанова буде ставитись на голосування. Як тільки котрась з постанов набере 226 голосів, наступні не будуть розглядатися", - зазначив Пинзеник, відповідаючи на запитання журналістів.

На самому засіданні перший заступник голови комітету повідомив, що висновки по всіх сімох постановах члени комітету підтримали одноголосно.

"Висновки з усіх 7 постанов щодо проведення урочистого засідання Верховної Ради постановлені", - додав представник комітету.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Бумбокс у Києві: "Палац Спорту порвало на шмаття"

Концертний тур “Таємний Код: Рубікон” розпочався 19 вересня концертом у Рівному та обіцяє стати наймасштабнішим в історії Бумбоксу....

Це може бути цікавим

Украина может отказаться от ЕСВ и пенсий?

Отток трудоспособного населения в Украине може стать причиной отказа от солидарной системы пенсии, которая базируется на едином социальном взносе - ЕСВ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Новосад розповіла, як зростатимуть зарплати вчителів

Уряд має працювати над мотивацією та розвитком освітян....

Загрузка...