Перемовини щодо "брудної нафти" з РФ закінчились нічим

Перемовин з росіянами, щодо "брудної нафти" в нафтопроводі "Дружба", з РФ закінчились нічим. Всі 5 млн тон ще в трубі, чи в танкерах на теріторії України, Бєларусі та Польщі.

Дружба

Сторони намагаються відшукати спосіб видалити забруднену нафту з труб нафтопроводу і відновити його роботу, однак поки до єдиного варіанту дій прийти не вдалося. Переговори в словацькій столиці Братиславі між представниками нафтогазотранспортних компаній Європи та Росії, ведующиеся з приводу потрапляння до нафтопроводу "Дружба" завершилися безрезультатно. Росіяни не хочуть нести всі матеріальні витрати за цей інцидент та компенсувати втрати за пошкоджене устаткування.

Сторони намагаються відшукати спосіб видалити забруднену нафту з труб нафтопроводу і відновити його роботу, однак поки до єдиного варіанту дій прийти не вдалося.

Один зі співрозмовників видання підтвердив, що наступні переговори з цього приводу пройдуть в Москві.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Топ-5 потенциально опасных функций в автомобиле

Эксперты составили рейтинг потенциально опасных функций в автомобиле, которые могут навредить здоровью, если ими неправильно пользоваться....

Це може бути цікавим

Укрзалізниця планує передати Дарницький вокзал у концесію для його добудови

Дарницький ж/д вокзал може перетворитися на комплекс із торгово-розважальними площами....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Женщина выходила с маршрутки и сломала руку. Ее сын винит водителя

Сын пострадавшей ищет свидетелей инцидента в маршрутном автобусеВодитель столичного автобуса не дождался выхода всех людей из транспорта и тронулся, закрыв двер....

Загрузка...