Науковці розповіли, наскільки брудне повітря скорочує тривалість життя

Згідно даних останнього дослідження, зокрема в Африці тривалість життя людей, що дихають брудним повітрям скорочується на два роки.

 Науковці розповіли, наскільки брудне повітря скорочує тривалість життя

Про це повідомляють cikavosti.com, передає Соцпортал.

У новому дослідженні про забруднення повітря підкреслюється негативний вплив небезпечних забруднювачів на здоров’я людини і неспівмірний тягар низької якості повітря в Азії та Африці

Доповідь про стан повітря в 2019 році (SOGA) є результатом співпраці між Інститутом впливу на здоров’я та Інститутом здоров’я. Щорічна доповідь покликана надати громадськості всеосяжний огляд найбільш актуальної інформації про якість повітря та його впливу на стан здоров’я для жителів різних країн світу.

У доповіді за 2019 рік вперше враховується вплив забруднення повітря на очікувану тривалість життя. Розуміння того, як забруднення повітря впливає на здоров’я та добробут людини, має життєво важливе значення, особливо в світлі того, що Всесвітня організація охорони здоров’я нещодавно виявила, що 90% населення світу дихає сильно забрудненим повітрям.

Дослідження показали, що забруднення повітря скорочує тривалість життя і збільшує ризик серцево-судинних захворювань.

Діти найбільш схильні до небезпечного для життя впливу забруднення повітря і в доповіді було встановлено, що погана якість повітря може скоротити їх тривалість життя на 20 місяців. У Південній Азії забруднення повітря скорочує тривалість життя дітей на 30 місяців. Однією з найбільш суттєвих проблем, пов’язаних з забрудненням повітря, є високий рівень твердих частинок діаметром менше 2,5 мікрометрів.

В африканських країнах забруднення повітря скорочує середню тривалість життя на два роки. Забруднення повітря в деяких країнах є настільки розповсюдженою та токсичною проблемою, що уряди вдаються до крайніх заходів, таких як створення штучних хмар, щоб викликати дощ.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Япония превратит Фукусиму в центр возобновляемой энергетики

Япония планирует превратить префектуру Фукусима, серьезно пострадавшую в результате аварии на АЭС «Фукусима-1» («Фукусима-Дайити») в 2011 году, в центр возобновляемо....

Це може бути цікавим

Бумбокс у Києві: "Палац Спорту порвало на шмаття"

Концертний тур “Таємний Код: Рубікон” розпочався 19 вересня концертом у Рівному та обіцяє стати наймасштабнішим в історії Бумбоксу....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Киеве дипломат сел за руль пьяным

Дипломатического работника, который сель за руль в состоянии алкогольного опьянения, задержали в Киеве полицейские....

Загрузка...