Вчені: кожний орган людини має свій склад води

Хімічний склад води в людині не однаковий. Це виявили Павлодарського державного педуніверситету. По своєму складу кров наближена до морської води.

Фахівці досліджували хімічні елементи в різних органах і дізналися, що склад вони відмінний - залежно від органа.

Павлодарському державному педагогічному університеті встановили склад води, що міститься в живих організмах. Для дослідження фахівці використовували воду з органів семимісячного поросяти. За фізіологічними характеристиками, вона максимально близька до тієї, що міститься в тілі людини.

Вчені вивчили рідину з крові, селезінки, печінки, нирок, легень, м'язову тканину і підшкірний жир. Воду добули за допомогою вакуумної установки, а потім нагрівали до утворення конденсату.

Виявилося, що у воді із живого організму міститься 70 хімічних елементів, у тому числі уран, торій, бром, свинець, залізо, алюміній і рідкоземельні елементи. У м'язах - високий рівень заліза, у крові - багато барію, брому, свинцю і вісмуту. Найбільше в рідинах натрію, кальцію, кремнію і калію.

Окрім того, хімічний склад відрізняється в різних органах. Зокрема, у крові накопичуються 25 елементів, а в селезінці - 19.

Вчені сподіваються, що подібні дослідження допоможуть при оцінці екологічної ситуації. Зараз для цього аналізують рослини, ґрунт та інші компоненти.

Більше про медичну реформу в Україні в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У світі відзначають День студента

Це свято сприймають як привід повеселитися, розкрити чи продовжити романтичні стосунки, загалом все те що притаманне для молодого покоління....

Це може бути цікавим

Исследование: лучший возраст для начала успешного бизнеса — 45 лет

Исследователи проанализировали возраст основателей успешных бизнесовОптимальное время для старта успешного бизнеса — после 40 лет, говорится в исследовании для A....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Де активно євроінтегруються : Мапа

Регіони - лідери України з євроінтеграції Найбільша кількість підприємств з європейським капіталом зареєстрована у Дніпропетровській і Харківській областях....

Загрузка...