У Києві шукають бажаючих вступити до Пляжного патруля

Пляжний сезон у Києві вже практично відкрито, але людей, які б слідкували за безпекою відпочиваючих поки що не вистачає. Поки що до лав Пляжного патруля Києва виявили бажання вступити лише 50 осіб, при необхідних 150.

У Києві шукають бажаючих вступити до Пляжного патруля

Про це повідомляє прес-служба КМДА, передає Соцпортал.

Вступити до лав Пляжного патруля можна протягом усього літа, але зараз саме найкращий час, щоб пройти необхідну повноцінну підготовку.

- Наразі ми маємо 50 рекрутів, однак для повної комплектації необхідно 150 рятувальників. Ми проводимо активний набір лайфгардів і запрошуємо всіх охочих до команди Пляжного Патруля. Стати лайфгардом може кожен громадянин України від 16-ти років. Для цього необхідно скласти тести у басейні на силу і витривалість та пройти співбесіду на психоемоційну підготовленість, - повідомив начальник відділу з питань організації безпеки та супроводження лайфсейвінг-програм комунального підприємства «Плесо» Артем Гальчук.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі.

Ще цікаво:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Что нужно знать про 5G-интернет (видео)

5G-интернет – это современная технология, которая, по мнению специалистов, в ближайшее время и стремительными темпами распространится по всей планете....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Поліція: кандидати в депутати ВР вже почали підкуповувати виборців

Не встигла розпочатися виборча кампанія з дострокових виборів до Верховної ради України, а правоохоронці вже зафіксували факти підкупу виборців....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Біля Києва поховають останки добровольця: опізнали після 5-го аналізу ДНК

В Обухові під Києвом перезаховають останки добровольця Сергія Кононка....

Загрузка...
Загрузка...