Новий проект: скоро реконструюють «Літаючу тарілку» в Києві

«Літаюча тарілка» на Либідській площі в Києві буде реконструйована. Один з варіантів зовнішнього та внутрішнього вигляду запропонував SaveKyivModernism.

Літаюча тарілка

Ініціатива SaveKyivModernism запропонувала альтернативний проект реставрації Інституту науково-технічної експертизи та інформації, відомого як «Літаюча тарілка» на Либідській площі в Києві.

Спільно з проектувальником оригінальної «Тарілки» Флоріаном Юр’євим, команда архітекторів запропонували зберегти оригінальні деталі й розширити призначення споруди.

«Наразі у Києві є небагато концертних майданчиків, котрі не тільки дозволяють комфортно розмістити до 350 людей, а й також забезпечити якісне сприйняття звуку людиною. Разом із вільним плануванням першого рівня й унікальними акустичними властивостями концертної зали, «Тарілка» видається чи не єдиною у своєму роді. І найцікавіше, що за умов правильного зонування і застосування допоміжних приміщень, ефективність майданчика зростає у рази більше», — ідеться в описі проекту.

Так, у SaveKyivModernism пропонують проект виставкового простору, лекторіуму, «зони антракту» та кафе.

Модернізація концертної зали передбачає розширення сцени за рахунок першого ряду, що дозволить проводити великі концерти і вистави.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Зеленський розповів про кандидатів у прем'єри

Президент заявив, що з оголошенням кандидатури прем'єр-міністра далі тягнути не можна....

Загрузка...

Це може бути цікавим

День пам'яті захисників: в Офісі Президента пояснили дату

Найбільшою кількістю українські військові за весь час війни на Донбасі загинули саме 29 серпня - в Іловайському котлі Президент Володимир Зеленський постановив ві....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Як виросли зарплати українців - статистика

У рейтингу доходів у другому кварталі 2019 року перше місце зайняли будівельники Середня зарплата в країні з березня 2019 го тримається вище 10 тис....

Загрузка...
Загрузка...