"Нафтогаз" пропонує знизити ціну на газ для населення вдруге

"Нафтогаз" пропонує ще раз зменшити ціну на "блакитне паливо" для населення. Тепер ціна може бути не вище 5 990 грн за 1000м3.

Кобелев

У НАК підкреслюють, що нинішня ціна становить 5 990 грн за тис. куб. м без урахування ПДВ та вартості доставки.

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" направила своїм контрагентам додаткові угоди про ціни, які діють у разі постачання його за умовами ПСО (Положення про спеціальні зобов'язання); при цьому нова ціна на газ виявляється майже на 4% нижче, ніж та, яка діяла в квітні.

В повідомленні компанії:

Ціна визначена з урахуванням вимог урядових постанов від 8 травня 2019 року №380 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 року №293" та від 19 жовтня 2018 № 867 "Про затвердження Положення про покладення спеціальних зобов'язань на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення суспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу.

У НАК підкреслюють, що нинішня ціна становить 5 990 грн за тис. куб. м без урахування ПДВ та вартості доставки. Нова ціна нижче на 245 грн за тис. куб. м, або майже на 4% тої, яка діяла в квітні.

Раніше постановою № 867 передбачалося, що вартість газу для потреб населення на умовах ПСО з 1 травня повинна була скласти 7184,8 грн за тис. куб. м без ПДВ та вартості транспортування.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Украине 30 человек держали в трудовом рабстве

Группа злоумышленников,действуя под прикрытием религиозного сообщества, занималась трудовой эксплуатацией 30 мужчин и женщин....

Це може бути цікавим

Кличко назвал даты открытия метро на Виноградаре

Мэр Киева Виталий Кличко посетил строительство метро на микрорайон Виноградарь и заверил, что работы идут строго по графику....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Відкрилась персональна виставка Оксани Фурса #AURUM

В колаборації з відомими дизайнерами, ювелірами, модельєрами Оксана Фурса представила справжнє перетворення художніх творінь у практичні речі....

Загрузка...