Маск зробить Інтернет безкоштовним - він показав супутник для цього

Перші супутники глобального бескоштовного Інтернету завантажені до ракети Falcon 9. Цим займається Ілон Маск, який заявив про такі плани ще в 2017 році.

Маск

Супутники завантажені до ракети Falcon 9. Засновник компанії SpaceX Ілон Маск опублікував фотографію перших півсотні супутників Старлинк, які повинні будуть забезпечити доступ до інтернету по всьому світу. Знімок супутників, завантажених до ракети Falcon 9, був опублікований на сторінці Маска в мережі.

Запуск ракети з супутниками запланований на середу, на цій неділі. Всього SpaceX має намір вивести на орбіту 12 тисяч супутників, які будуть забезпечувати доступ до Мережі.

Система буде складатися з супутників масою в кілька сотень кілограмів, розділених на дві групи. Одна з них буде розташовуватися на висоті від 1100 до 1320 кілометрів, а друга набагато нижче, на висоті від 330 до 345 кілометрів. Супутники зможуть обмінюватися інформацією як з терміналами на Землі, так і між собою.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Что изменит для пациентов медреформа в следующем году

С 2020 года в Украине изменится принцип финансирования медицинских учреждений, в том числе больниц и узких специалистов - кардиологов, хирургов и прочих....

Це може бути цікавим

Пропавшие под Киевом мальчики прятались в шалаше

Двух мальчиков, которые пропали 19 ноября в Фастове под Киевом, нашли спустя сутки....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Nobilitet 2019: Наука може стати ближчою до людей, або "який ти науковець?"

Валерія Лошманова: Нобелівку у Стокгольмі завжди вручають 10 грудня, а оскільки ми хотіли зробити івент напередодні – справжню препаті вручення Нобелівки, то нам ....

Загрузка...