Світлана Зварич​: ​Укроборонпром стоїть на заваді розвитку галузі

Укроборонпром стоїть на заваді розвитку галузі, тому потрібно вирішити цю проблему. Про це каже Заступник директора ТОВ "Інженерна група "Арей", Світлана Зварич.

Укроборонпром

Необхідна фінальна взаємозвірка потреб ЗСУ та фактичних можливостей оборонних підприємств для забезпечення армії критичними для війни зразками техніки і озброєння. Важлива проблема оборонної галузі — існування ДК "Укроборонпром" та традиційне протистояння цього державного монстра приватним розробникам. ДК "Укроборонпром" мав бути ліквідований ще у 2014 році. Тоді цього не сталося. Більше того, у 2014 році О. Турчинов і С. Пашинський підпорядкували господарюючу структуру президенту. Результат країна побачила в численних розслідуваннях "Дзеркала тижня", "бігусів" і "марленів" (проект "Марлін").

Заступник директора ТОВ "Інженерна група "Арей", Світлана Зварич пише про розкраданн коштів :

Приклад — Київський бронетанковий завод: 50 га землі, неоформлених у власність держави, триденний робочий графік роботи під час війни; схеми з поставками комплектуючих. І тепер, при зміні влади, ініціативи С. Пашинського ліквідувати ДК "Укроборонпром" скидаються на спроби сховати кінці, а кошти, вкрадені з оборонних підприємств, використати на їх приватизацію. Цього не можна допустити, а тому потрібна інша процедура. Потрібна фінальна взаємозвірка потреб ЗСУ і фактичних можливостей цих недобитих державних оборонних підприємств для забезпечення армії критичними для війни зразками техніки та озброєння.

Цими питаннями зараз займається заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос

.АТО в Украине. Новости читайте в разделе #Окупація на Соцпортале.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве демонтируют балкон

В Киеве на Борщаговке демонтируют незаконный балкон-пристройку на первом этаже дома на улице Гната Юры, 3а....

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...