Прикриття злочину: тролі РФ проти України за MH17

Після катастрофи "фабрика тролів" РФ розмістила 40 930 твітів. Всі вони звинуватили Україну в знищенні міжнародного авіарейсу - це була операція прикриття злочину Росії.

MH17

За два дні після того, як був збитий літак міжнародного рейсу MH17 російська "фабрика тролів" опублікувала понад 40 тисяч твітів, які звинувачують Україну в катастрофі. Цей факт дослідила нідерландська редакція журналу "Зеленій Амстердам". Вони дослідили дев'ять мільйонів твітів, які написали співробітники петербурзької "фабрики тролів", яка офіційно називається "Агентство інтернет досліджень".

Фабрика тролів, а також проросійські ЗМІ поширювали теорії, які "доводили", що Росія не винна у катастрофі.

За повідомленням журналу, відразу після катастрофи "фабрика тролів" опублікувала 40 931 твіт з використанням таких хештегів, як #Kievshotboeingdown і #KievProvocation. Наступного дня було опубліковано ще 24 844 таких твіта. За даними De Groene Amsterdammer, кампанія тривала менше 24 годин. Після 19 липня 2014 року "Агентство інтернет-досліджень" все ще писало в Twitter про MH17, але не так активно і часто, ніж відразу після катастрофи.

АТО в Україні. Новини читайте в розділі # Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

«Звездные войны: Скайуокер. Восход»: финальный предпросмотр III

ЖМИ! В историческом воссоединении Лэндо Калриссиан (Билли Ди Уильямс) вновь берется за штурвал Сокола Тысячелетия, к нему присоединяются По Дэмерон (Оскар Айзек), Ч....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Киеве пройдет закрытая вечеринка сообщества Truelife

31 мая с 19:00 наше lifestyle сообщество Truelife организовывает закрытую масштабную летнюю вечеринку для будущих участников сообщества прямо в здании речного вокзала....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Під Києвом псевдополіцейські викрали чоловіка

Під Києвом зловмисники, які представилися поліцейськими, зупинили автомобіль....

Загрузка...
Загрузка...