Насолода без хутра: мережа магазинів для дорослих відмовляється від натурального хутра

Світ поступово відмовляється від використання матеріалів тваринного походження. За останні роки майже 1000 відомих брендів, у тому числі Gucci, Chanel, Calvin Klein, Michael Kors, Versace, Jimmy Choo і сотні інших модних марок відмовилися від використання хутра вбитих тварин і приєдналися до світової програми Fur Free Retailer.

мережа магазинів для дорослих відмовляється від натурального хутра

Ще до недавнього часу в Україні натуральне хутро вважалося ознакою статусу і розкоші, однак нині з кожним роком все більше вітчизняних брендів і компаній відмовляються від його використання: Andre Tan, BEVZA, ELENAREVA, Bobkova, Ksenia Schnaider, Elena Burenina, PRZHONSKAYA, Oh My Look! та інші. До світового проекту приєднується і перша в Україні мережа магазинів для дорослих "Насолода".

На сьогоднішній день ринок інтим-товарів налічує безліч найменувань виробів з використанням натурального хутра.

- Ми поділяємо погляди UAnimals та Fur Free Alliance про неприпустиме вбивство тварин заради хутра і з 1 червня 2019 року відмовляємось від продажу товарів виготовлених з його використанням. Більшість товарів ми закуповуємо в Європі, де вже активно використовують інноваційні матеріали, які не поступаються за властивостями натуральним аналогам, - зазначає засновниця мережі Тетяна Юрченко.

Першою українською організацією, яка офіційно увійшла до зоозахисного альянсу і активно займається пропагандою відмови брендів від використання "кривавого матеріалу", став гуманістичний рух UAnimals.

- Хутро - це справжнє криваве жлобство, - кажуть в UAnimals. - Для вилову тварин в дикій природі використовують капкани, в яких вони помирають у муках. На хутрових фермах тварин утримують у жахливих умовах, і вони закінчують своє життя в пекельних стражданнях. Як правило, тварин садять в газову камеру або паралізують ударом електричного струму і знімають хутро з ще живої істоти. Все для того, щоб не пошкодити “цінний матеріал.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Всі цікаві новини України та світу читайте в розділі # Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Стало відомо, хто став новим командиром Десантно-штурмових військ України

Новим командувачем ДШВ став генерал Мойсюк....

Загрузка...

Це може бути цікавим

На Річковому вокзалі відкриють медіа-арт виставку ARTEFACT: Chernobyl 33

З 26 вересня по 6 жовтня на Річковому вокзалі вперше пройде міжнародна медіа-арт виставка ARTEFACT: Chernobyl 33 із вільним входом....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Торговля людьми не имеет границ

Стандарты государственной помощи20 июня 2019 года Государственный департамент США обнародовал свой ежегодный Отчет, касающийся торговли людьми....

Загрузка...
Загрузка...