На Сардинії відкрили Почесне консульство України

Почесне консульства України в Кальярі, Сардинія, сприятиме розвитку економічної та культурної співпраці між Україною та Італією.

На Сардинії відкрили Почесне консульство України

Про це сказав голова міжпарламентської групи дружби Україна-Італія Сергій Алєксєєв, який разом з Міністром закордонних справ Павлом Клімкіним та Послом України в Італії Євгеном Перелигіним брали участь в урочистій інаугурації Почесного консульства.

- Відкриття Почесного консульства на Сардинії сприятиме розвитку економічних та культурних зв’язків як на регіональному, так і на державному рівні. Представлятиме Україну на Сардинії відтепер Ентоні Гранде, який має відповідний досвід, – сказав він.

Сергій Алєксєєв відзначив, що співпраця безпосередньо з Сардинію надзвичайно важлива для України. За його словами, двосторонній товарообіг між цим регіоном та нашою країною сягає 150 млн дол, що майже вдвічі перевищує товарообіг з Аргентиною чи Хорватією. Крім того, на острові проживає чисельна українська громада.

- Завдяки активній позиції вихідців з України саме в Кальярі ще 2016 року був відкритий перший у західній Європі монумент, присвячений жертвам Голодомору 1932-1933 років. Тому цілком закономірним стало відкриття Почесного консульства для посилення співпраці в різних напрямках, – наголосив він.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Сферу занятости передали Министерству экономразвития

Министр экономразвития Тимофей Милованов, фото УНИАНСоответствующий законопроект №2168 "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины о формирова....

Це може бути цікавим

​Верховна Рада прийняла закон щодо протидії рейдерству

Верховна Рада прийняла закон для захисту аграріїв від рейдерства....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​На Львівщині поліцейські оприлюднили курйозні повідомлення від громадян

Підбірку курйозних текстових повідомлень, які довелося отримати від громадян, оприлюднили патрульні поліцейські на Львівщині....

Загрузка...