На Сардинії відкрили Почесне консульство України

Почесне консульства України в Кальярі, Сардинія, сприятиме розвитку економічної та культурної співпраці між Україною та Італією.

На Сардинії відкрили Почесне консульство України

Про це сказав голова міжпарламентської групи дружби Україна-Італія Сергій Алєксєєв, який разом з Міністром закордонних справ Павлом Клімкіним та Послом України в Італії Євгеном Перелигіним брали участь в урочистій інаугурації Почесного консульства.

- Відкриття Почесного консульства на Сардинії сприятиме розвитку економічних та культурних зв’язків як на регіональному, так і на державному рівні. Представлятиме Україну на Сардинії відтепер Ентоні Гранде, який має відповідний досвід, – сказав він.

Сергій Алєксєєв відзначив, що співпраця безпосередньо з Сардинію надзвичайно важлива для України. За його словами, двосторонній товарообіг між цим регіоном та нашою країною сягає 150 млн дол, що майже вдвічі перевищує товарообіг з Аргентиною чи Хорватією. Крім того, на острові проживає чисельна українська громада.

- Завдяки активній позиції вихідців з України саме в Кальярі ще 2016 року був відкритий перший у західній Європі монумент, присвячений жертвам Голодомору 1932-1933 років. Тому цілком закономірним стало відкриття Почесного консульства для посилення співпраці в різних напрямках, – наголосив він.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Трагедія: на курорті в Лазурному загинув монтажник атракціону

Трагедія відбулась на набережній Чорноморського містечка Лазурного, у Херсонській області....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Ученые создали природное противораковое вещество

Cпецифическое соединение под названим галихондрин, которое ранее ученые выявили в морских губках, обладает противораковыми действиями....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Стало известно, сколько украинцев считают недостаточным свой доход

Стало известно, сколько украинцев считают недостаточным свой доход для нормальной жизни....

Загрузка...
Загрузка...