На День матері 616 жінок стали «Матерями-героїнями»

Петро Порошенко, Президент України підписав Указ про нагородження 616 українських матерів орденом "Мати-героїня". Це відбулось 12 травня, на День матері.

орден "Мати-героїня"

Іще 616 українок стали «Матерями-героїнями» з нагоди Дня матері – це почесне звання присвоїв їм своїм указом президент .

Таке звання присвоюється, відповідно до президентського указу про заснування цього звання:

Жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Це почесне звання в Україні запровадили 2004 року законом, що його ухвалила Верховна Рада.

День матері в Україні, як і ще в майже сотні країн світу, відзначають, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня.

Аналогічне свято Дня батька в Україні може бути офіційно запроваджене нинішнього року: 8 травня уряд схвалив проект президентського указу про святкування такого дня у третю неділю червня (як і ще в майже 90 країнах світу), але сам цей указ на цей час іще не підписаний.

Всі новини освіти, вступу та ЗНО читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Стало известно, когда Нью-Йорк превратится в подводный город

По мнению группы ученых, если не остановить таяние арктических ледников, то уже через 80 лет такой город, как Нью-Йорк будет полностью затоплен....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Стало відомо, який радіоактивний елемент з’явився раніше Сонячної системи

На думку деяких вчених хімічний радіоактивний елемент «плутоній» міг з’явитися за 80 мільйонів років до формування Сонячної системи....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...
Загрузка...