Книга Лесі Мельничук перемогла на IPPY Awards-2019

Книга Лесі Мельничук “Голодомор: заглушені голоси голодних дітей”, українки з Австралії , виборола перемогу в одному з розділів премії IPPY Awards. Нагородження пройде 28 травня.

На своїй сторінці у Facebook авторку із нагородою привітав Український інститут Америки:

Вітання українсько-австралійській авторці Лесі Мельничук за отримання золотої медалі премії Independent Publisher Book Award за її книгу «Holodomor: Silenced Voices of the Starved Children” у категорії “Європейський регіон, найкраще у документальній, науковій літературі.

Водночас розповідають, що до збірки увійшло 40 історій, почутих від тих, хто пережив голод-терор 1932-1933 років, а потів мігрував до Західної Австралії.

Книга вийшла у жовтні 2018 року. Текст доповнюється репродукціями картин про Голодомор для покращення розуміння подій.

У передмові до книги Леся Мельничук пише:

Насправді те, що я досліджувала, – це історія нашої маленької української громади в Перті (Західна Австралія). Чому ми не знали про це? Чому ми не говорили про це? Чому світ не говорив про це? Чому цей епізод історії не вивчали студенти поряд з історією Голокосту? Те, про що я дізналася, було руйнівним голодом, принесеним Сталіном українському народу. На мою думку, цей період можна справедливо називати геноцидом.

На обкладинці книги зазначається:

Голодомор означає смерть через голод. Український геноцид 1932-1933 років був штучним голодом у радянській Україні. Під час Голодомору мільйони етнічних українців загинули від голоду в мирний час. Безпрецедентна катастрофа в історії України. Із 2006 року Голодомор був визнаний Україною та низкою інших країн як геноцид українського народу, здійснений радянським урядом.

Щорічна премія Independent Publisher Book Award 2019 (IPPY Awards) створена ще 1996 року задля того, щоб сприяти визнанню університетських та самостійно виданих книг, опублікованих за рік. Компанія з маркетингу книг і видавничих послуг Jenkins Group нагороджує переможців та активно допомагає їм досягти успіху у сфері книготоргівлі та видавництва. З моменту заснування премії нагороджено понад 5 тисяч видань.

Церемонія нагородження переможців 2019 року відбудеться 28 травня у Нью-Йорку.

Всі новини освіти, вступу та ЗНО читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Чоловіка переїхав приміський потяг

На Полтавщині чоловік потрапив під колеса приміського потяга....

Загрузка...

Це може бути цікавим

«Звездные войны: Скайуокер. Восход»: финальный предпросмотр III

ЖМИ! В историческом воссоединении Лэндо Калриссиан (Билли Ди Уильямс) вновь берется за штурвал Сокола Тысячелетия, к нему присоединяются По Дэмерон (Оскар Айзек), Ч....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

ТОП-5 патріотичних пісень від сучасних українських виконавців (відео)

За роки незалежності українські виконавці написали чимало пісень присвячених рідній Батьківщині....

Загрузка...
Загрузка...