Вчені розповіли, що може зробити людину більш рішучою

Група науковців з Фінляндії припускає, що мутація певного гену може зробити людину більш рішучою. До такого висновку вчені дійшли після експерименту на мишах.

Вчені розповіли, що може зробити людину більш рішучою

Про це повідомляють Аспекты, передає Соцпортал.

Як виявилося, за зниження страху і занепокоєння відповідає мутація гена, що «відповідальна» за підвищення комунікабельності. До таких висновків прийшли вчені з Університету Східної Фінляндії.

В рамках експериментів з ДНК піддослідних мишей був видалений ген P4 htm. Після цього гризуни, на відміну від своїх родичів з контрольної групи, змінили свою поведінку, і стали вести себе більш рішуче.

З’ясувалося, що причиною цього стало позбавлення мишей від занепокоєння і страху. Справа в тому, що підвищення експресії P4 htm особливо яскраво проявляється в мигдалеподібному тілі головного мозку, що грає ключову роль у формуванні емоцій.

З урахуванням отриманих даних, вчені мають намір встановити, на якому етапі розвитку може виникнути дефект, пов’язаний з дефіцитом гена P4h-tm.

Це допоможе в майбутньому розробити ефективні нейрохімічні механізми, спрямовані на боротьбу з тривогою і депресією.

Про наукові відкриття читайте в в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Украина потребует от РФ вернуть оборудование, снятое с военных кораблей

До трех месяцев понадобится на восстановление военных катеров «Никополь» и «Бердянск», а также буксира «Яны Капу», которые вернулись в Украину после захвата в рай....

Це може бути цікавим

Что будет с тарифами на тепло после отмены граничной стоимости - мнение экономиста

Кабинет министров отменил ограничения стоимости тепла и воды, которое было принято правительством Владимира Гройсмана....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Пропавшие под Киевом мальчики прятались в шалаше

Двух мальчиков, которые пропали 19 ноября в Фастове под Киевом, нашли спустя сутки....

Загрузка...