Сайт для дорослих створив віртуальну акторку Джеді Вейлс

Сайт з контентом для дорослих створив першу віртуальну акторку Джеді Вейлс. Вони зробили новий проект спільно з Camasutra VR.

Фахівці кажуть, що вона схожа на Лару Крофт. У акторки створений власний акаунт в Instagram, у якому вона публікуватиме контент у форматі SFW (safe for work). Відео за участі Вейлс у більш відвертому форматі публікуватимуться на сайті.

Від її імені вже є кілька коментарів:

Я підніму YouPorn на абсолютно новий рівень технологій і індивідуальності, чого не змогла б зробити реальна людина. Я стану першою, хто буде спілкуватися з людьми і про секс, і ділитимусь своїм повсякденним життям.

Віртуальна порноакторка має на меті набрати у своєму Instagram мільйон підписників, після цього вона обіцяє опублікувати «ексклюзив».

Як зазначають фахівці: Можливо, сама технологія революційна, але не образ Джеді.

Dazed зазначає, що образ порноакторки символізує «втілення всіх можливих стереотипів про жіночу сексуальність». Вейлс, на думку оглядачів видання, «більше схожа на Лару Крофт, ніж на реальну людину».

Всі новини шоу бізнесу читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Зеленский, Гриценко, Вакарчук, Смешко и Рабинович возглавили рейтинг доверия украинцев

По словам эксперта, после президентских выборов запрос украинских избирателей на новые лица не упал, а наоборот – заметно вырос....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Как украинцам начисляют летние субсидии

В мае субсидии на коммунальные услуги начали переоформлять на летний сезон,который продлится до 1 октября, без учета отопления....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Перше завдання - припинення вогню. Двомовна промова Володимира Зеленського на інаугурації

Також Зеленський заявив, що "Уряд не вирішує наших проблем, він і є нашою проблемою"....

Загрузка...
Загрузка...