Сайт для дорослих створив віртуальну акторку Джеді Вейлс

Сайт з контентом для дорослих створив першу віртуальну акторку Джеді Вейлс. Вони зробили новий проект спільно з Camasutra VR.

Фахівці кажуть, що вона схожа на Лару Крофт. У акторки створений власний акаунт в Instagram, у якому вона публікуватиме контент у форматі SFW (safe for work). Відео за участі Вейлс у більш відвертому форматі публікуватимуться на сайті.

Від її імені вже є кілька коментарів:

Я підніму YouPorn на абсолютно новий рівень технологій і індивідуальності, чого не змогла б зробити реальна людина. Я стану першою, хто буде спілкуватися з людьми і про секс, і ділитимусь своїм повсякденним життям.

Віртуальна порноакторка має на меті набрати у своєму Instagram мільйон підписників, після цього вона обіцяє опублікувати «ексклюзив».

Як зазначають фахівці: Можливо, сама технологія революційна, але не образ Джеді.

Dazed зазначає, що образ порноакторки символізує «втілення всіх можливих стереотипів про жіночу сексуальність». Вейлс, на думку оглядачів видання, «більше схожа на Лару Крофт, ніж на реальну людину».

Всі новини шоу бізнесу читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Сегодня ночью частично перекроют Южный мост

На Южном мосту в Киеве с 21:00 22 ноября до 7:00 23 ноября ограничат движение в связи ремонтными работами....

Це може бути цікавим

Куди піти в грудні: Національна опера України

17 грудня - балет «За двома зайцями» (Ю....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Співголова Римського клубу розповів про нову цивілізацію

Цими вихідними СEO Club Ukraine у партнерстві із Українською асоціацією Римського клубу та проектом Бізнес 100 організовували зустріч із співголовою Римського клубу Ернс....

Загрузка...