Солдат з Бєларусі хоче отримати громадянство України

На стороні України в ЗСУ проти збройної агресії Росії воює чимало бійців з інших країн. Солдат ЗСУ, родом з Бєларусі хоче отримати громадянство України після закінчення контракту.

ЗСУ

Військовослужбовець Збройних сил України Костянтин Дубатовка воює на Донбасі з 2016 року. Спочатку був у складі добровольчих формувань, пізніше підписав контракт із військовим підрозділом. Дубатовка приїхав до України, аби допомогти боротися із окупацією української землі з боку Росії.

Бєларус каже:

Якщо у сусіда горить хата, то потрібно разом її гасити. Ми усі для себе вирішили, що будемо до кінця, поки війна не завершиться.

Війна, зауважує, фактично забрала у нього дім і родину, адже відтоді, як почав воювати, – став не в’їзним у Білорусь. Із сім’єю розійшлися у поглядах. Сьогодні солдатові залишилося ще рік служби. Надалі не знає, як йому бути, адже залишитися в Україні законних підстав не буде, а повернутися додому – потрапити в білоруські каземати.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​В Киеве презентовали дизайн электронного ученического проездного

Дизайн электронного проездного ученического билета, которым смогут пользоваться столичные школьники, презентовала общественная организация «Агенти змін»....

Це може бути цікавим

​В Донецкой области мужчина пытался провезти через КПВВ $160 тыс

Более 160 тысяч долларов обнаружили пограничники во время проверки автомобиля в КПВВ «Новотроицкое» в Донецкой области....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Киеве из окна многоэтажки выпала школьница

14-летняя школьница выпала из окна 13-этажа....

Загрузка...