Солдат з Бєларусі хоче отримати громадянство України

На стороні України в ЗСУ проти збройної агресії Росії воює чимало бійців з інших країн. Солдат ЗСУ, родом з Бєларусі хоче отримати громадянство України після закінчення контракту.

ЗСУ

Військовослужбовець Збройних сил України Костянтин Дубатовка воює на Донбасі з 2016 року. Спочатку був у складі добровольчих формувань, пізніше підписав контракт із військовим підрозділом. Дубатовка приїхав до України, аби допомогти боротися із окупацією української землі з боку Росії.

Бєларус каже:

Якщо у сусіда горить хата, то потрібно разом її гасити. Ми усі для себе вирішили, що будемо до кінця, поки війна не завершиться.

Війна, зауважує, фактично забрала у нього дім і родину, адже відтоді, як почав воювати, – став не в’їзним у Білорусь. Із сім’єю розійшлися у поглядах. Сьогодні солдатові залишилося ще рік служби. Надалі не знає, як йому бути, адже залишитися в Україні законних підстав не буде, а повернутися додому – потрапити в білоруські каземати.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

«Звездные войны: Скайуокер. Восход»: финальный предпросмотр III

ЖМИ! В историческом воссоединении Лэндо Калриссиан (Билли Ди Уильямс) вновь берется за штурвал Сокола Тысячелетия, к нему присоединяются По Дэмерон (Оскар Айзек), Ч....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Збірна Фінляндії залишила збірну РФ без золотих нагород

Сьогодні у першому півфіналі Чемпіонату світу з хокею збірна Фінляндії здолала до цього часу непереможну збірну РФ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Стало известно, почему Советский Союз не смог высадить человека на Луну

По мнению группы американских исследователей, причиной провала лунной миссии СССР стало научно-техническое отставание от США....

Загрузка...
Загрузка...