Мати Сенцова: росіяни дають говорити з сином не часто

Російські тюремники дають говорити Олегу Сенцову з матір'ю по 20 хвилин. Відбувається це раз на місяць, каже мати українського політв'язня.

Сєнцов

Людмила Сенцова, мати українського політв'язня Олега Сенцова, з дня арешту якого сьогодні виповнилося п'ять років, говорить з сином один раз на місяць по 20 хвилин.

Про своє здоров'я політв'язень завжди каже: «Усе добре».

Мати політвязня каже:

Він займається спортом, йде на поправку, п'є вітаміни та стежить за собою, за нього хвилюватися не треба. Тому можна і не питати. А що стосується дітей, то його цікавить будь-яка дрібниця — чи не захворіли, як вчаться. З ким син Влад зустрічається, з ким дружить, нам дають 20 хвилин, яких не вистачає.

Мати політв'язня зазначила, що Сенцов здебільшого запитує про стан здоров'я дітей (16-річна Аліна та 13-річний Влад), як вони вчаться та чим цікавляться.

АТО в Україні. Новини читайте в розділі # Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Украина потребует от РФ вернуть оборудование, снятое с военных кораблей

До трех месяцев понадобится на восстановление военных катеров «Никополь» и «Бердянск», а также буксира «Яны Капу», которые вернулись в Украину после захвата в рай....

Це може бути цікавим

Nobilitet 2019: Наука може стати ближчою до людей, або "який ти науковець?"

Валерія Лошманова: Нобелівку у Стокгольмі завжди вручають 10 грудня, а оскільки ми хотіли зробити івент напередодні – справжню препаті вручення Нобелівки, то нам ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Ученые назвали основную причин возникновения рака

В 20 процентах случаев к злокачественным опухолям приводят инфекции, вирусы или бактерии....

Загрузка...