Йдуть перемовини про забруднену нафту в трубопроводі «Дружба»

В українській частині трубопроводу «Дружба» залишається забруднена нафта РФ. Україна веде з постачальником перемовини щодо очищення труб.

Дружба

Україна веде з Росією перемовини щодо очищення від забрудненої нафти своєї трубопроводної системи. Для того, аби відновити її транзит до ЄС.

Андрій Пасішник, заступник генерального директора Укртранснафти сказав:

Для відновлення транзиту до ЄС необхідно звільнити хоча б одну гілку «Дружби» від некондиційної (забрудненої) нафти. Зараз місце зберігання цієї нафти є предметом переговорів з Росією, черговий раунд яких відбудеться 14 травня.

Напередодні повідомлялось, що біля портів ЄС стоять щонайменше десяток танкерів з забрудненою російською нафтою, яку ніхто не хоче приймати. У Міненерго РФ заявляли, що планують остаточно відновити постачання незабрудненої нафти до кінця травня.

Раніше у слідчому комітеті РФ повідомили, що причиною забруднення російської нафти стало те, що постачальники хотіли приховати розкрадання на суму $15 тисяч.

Внаслідок забруднення у Росії було приведено у непридатний для експлуатації стан 8 резервуарів з нафтою. Всього в трубі п'ять мільйонів тон забрудненої нафти, непридатної для експлуатації. Збитки від постачання забрудненої нафти лише у Білорусі оцінили у сто мільйонів доларів.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В каких случаях отказывают в справке ВПЛ

Существует несколько случаев, когда переселенцам может быть отказано в выдаче справки (ВПЛ) Об этом сообщает пресс-служба Броварского городского совета....

Це може бути цікавим

Неврологи предупреждают: новогодние гирлянды могут вызвать приступ эпилепсии

Частое мелькание огней гирлянды может вызвать приступ дажу у здорового человекаВ эфире радио Sputnik невролог Василий Генералов предупредил о том, что светодиодные у....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

WhatsApp прекратит работать на миллионах смартфонов по всему миру в 2020 году

Компания завершает поддержку функционирования приложения на старых моделях iPhone и в гаджетах с устаревшей операционной системой Android и Windows Mobile Об этом пишет Daily Mail....

Загрузка...