ЗМІ РФ почали розповсюджувати фейки про Андрія Парубія

Деякі російські та проросійські ЗМІ розповсюдили інформацію що НАБУ, нібито відкрило кримінальне провадження стосовно голови Верховної Ради Андрія Парубія. Провадження щодо незаконного створення одного з підрозділів апарату ВРУ й справді відкрито, але воно жодним чином не стосується Парубія, так як підрозділ створювався ще у 2002 році.

ЗМІ РФ почали розповсюджувати фейки про Андрія Парубія

Про це на своїй сторінці у facebook повідомив прес-секретар Андрія Парубія Андрій Ковальов, передає Соцпортал

- Учора у Засобах масової інформації була поширена інформація, що ніби то Національне антикорупційне бюро України зареєструвало кримінальне провадження проти Голови Верховної Ради України Андрій Парубій. Голова Верховної Ради сьогодні невідкладно ініціював проведення допиту по цьому кримінальному провадженню і прибув на зустріч до прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, який веде цю справу. Під час допиту було з’ясовано, що справа порушена за заявою колишнього працівника Апарату Верховної Ради України і вона жодним чином не стосується Голови Верховної Ради України Андрія Парубія. Звільнений працівник Апарату Верховної Ради у своїй заяві стверджує, що підрозділ Апарату ВРУ, який був утворений у 2002 році створювався незаконно. Підкреслю - йдеться про 2002 рік. Андрій Парубій немає відношення до створення жодних підрозділів Верховної Ради України, зокрема і у 2002 році. Як на мене, це типовий приклад інформаційної атаки на Андрія Парубія. Припускаю, що незгодний зі своїм звільнення працівник Апарату Верховної Ради України вирішив привернути увагу до свого звільнення. З цією метою, очевидно хтось порадив йому ініціювати фейкову кримінальну справу проти Парубія. Характерно, що ця інформаційна атака підтримується російськими ЗМІ і проросійськими медіа в Україні. Це все не більше ніж інформаційний фейк, - йдеться у дописі прес-секретаря.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​ВНО-2020: сколько времени дадут на выполнение тестовых заданий

Программа внешнего независимого оценивания в 2020 году включает 11 предметов....

Це може бути цікавим

Подозреваемым в убийстве иностранного бизнесмена грозит 15 лет тюрьмы

Полиция задержала двух молодых мужчин по подозрению в похищении и убийстве иностранного бизнесмена....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Сферу занятости передали Министерству экономразвития

Министр экономразвития Тимофей Милованов, фото УНИАНСоответствующий законопроект №2168 "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины о формирова....

Загрузка...