Вчені попереджають про вимирання горобців

На думку деяких вчених протягом найближчих декількох десятків років певні види горобців повністю вимруть. Причиною цього стане кардинальна зміна кліматичних умов традиційних місць їхнього проживання.

Вчені попереджають про вимирання горобців

Про це повідомляють cikavosti.com, передає Соцпортал.

Нове дослідження, опубліковане Оксфордським університетом, попереджає про те, що деякі види горобців зникнуть вже до кінця цього століття, оскільки їх природне середовище проживання знищене

Приморські і солончакові горобці майже повністю залежать від прибережних солончаків. Солончаки займають всього близько 30 000 квадратних миль по всьому світу, причому третина з них розташована уздовж узбережжя Північної Америки.

В цілому, 15 з 25 видів горобців, місця проживання яких обмежуються припливно-відпливними, водно-болотними угіддями, зустрічаються виключно на узбережжі Атлантичного океану і в США. Цим групам особливо загрожують мінливі кліматичні умови через загрози екосистемам солончакових боліт.

Ареал розмноження солончакового горобця простягається від Вірджинії до штату Мен з популяцією близько 60 000 птахів. У міру підвищення рівня моря кількість місць проживання приморських і солончакових горобців буде зменшуватися, а гнізда затопляться.

Крім того, зростаючі популяції людей на узбережжі чинять дедалі більший тиск на птахів.

Це дослідження було присвячене долі приморських і солончакових горобців в Національному заповіднику Едвіна Б. Форсайта в Нью-Джерсі на основі різних кліматичних сценаріїв. В умовах одно футового (30 см) або 2,5-футового (60 см) підйому рівня моря приморські горобці вижили б. Однак, за прогнозами, солончакові горобці вимруть приблизно через 30 років при обох умовах.

Про наукові відкриття читайте в в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Украине собрали рекордный урожай зерновых - Минагрополитики

На 12 ноября этого года в Украине уже собрали 70,8 млн тонн зерна с площади 14,6 млн га (96%) при средней урожайности 48,4 ц/га....

Це може бути цікавим

В Киеве могут сделать платным въезд автомобилей в центр

В Киеве могут ввести ограничение проезда по некоторым улицам, платного въезда в центр и высокой стоимости парковки там....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Назарбаев предложил организовать встречу Путина с Зеленским

Первый президент Казахстана Нурсултан Назарбаев предложил организовать встречу Путина с Зеленским....

Загрузка...