Вчені попереджають про вимирання горобців

На думку деяких вчених протягом найближчих декількох десятків років певні види горобців повністю вимруть. Причиною цього стане кардинальна зміна кліматичних умов традиційних місць їхнього проживання.

Вчені попереджають про вимирання горобців

Про це повідомляють cikavosti.com, передає Соцпортал.

Нове дослідження, опубліковане Оксфордським університетом, попереджає про те, що деякі види горобців зникнуть вже до кінця цього століття, оскільки їх природне середовище проживання знищене

Приморські і солончакові горобці майже повністю залежать від прибережних солончаків. Солончаки займають всього близько 30 000 квадратних миль по всьому світу, причому третина з них розташована уздовж узбережжя Північної Америки.

В цілому, 15 з 25 видів горобців, місця проживання яких обмежуються припливно-відпливними, водно-болотними угіддями, зустрічаються виключно на узбережжі Атлантичного океану і в США. Цим групам особливо загрожують мінливі кліматичні умови через загрози екосистемам солончакових боліт.

Ареал розмноження солончакового горобця простягається від Вірджинії до штату Мен з популяцією близько 60 000 птахів. У міру підвищення рівня моря кількість місць проживання приморських і солончакових горобців буде зменшуватися, а гнізда затопляться.

Крім того, зростаючі популяції людей на узбережжі чинять дедалі більший тиск на птахів.

Це дослідження було присвячене долі приморських і солончакових горобців в Національному заповіднику Едвіна Б. Форсайта в Нью-Джерсі на основі різних кліматичних сценаріїв. В умовах одно футового (30 см) або 2,5-футового (60 см) підйому рівня моря приморські горобці вижили б. Однак, за прогнозами, солончакові горобці вимруть приблизно через 30 років при обох умовах.

Про наукові відкриття читайте в в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Збірна Фінляндії залишила збірну РФ без золотих нагород

Сьогодні у першому півфіналі Чемпіонату світу з хокею збірна Фінляндії здолала до цього часу непереможну збірну РФ....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Сьогодні Міжнародний трибунал оголосить вирок у справі, захоплених РФ, українських моряків

Сьогодні Міжнародний трибунал з морського права винесе своє рішення у справі українських військовополонених українських моряків, що були захоплені РФ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Киеве подросток утонул по просьбе девушки

Во время отдыха на берегу одного из озер Киева девочка засомневалась, сможет ли подросток доплыть до его середины....

Загрузка...
Загрузка...