В Німеччині побудували перший електроавтобан

На трасі A5 між Вайтерштадтом і Мерфельденом, в Німеччині побудували та відкрили 14 км електроавтобан. Уряд виділив на це 14,6 млн євро.

електроавтобан

Так, по 14-кілометровому відрізку шляху на трасі A5 між Вайтерштадтом і Мерфельденом по кілька разів на день будуть проїжджати электровантажівки різних компаній. До середини 2020 року планується вивести на випробувальну трасу п'ять фур на дизелі, оснащених додатковим електродвигуном.

В реалізації проекту також задіяні технічний університет Дармштадта та компанії Siemens Mobility і ENTEGA. Федеральне міністерство охорони навколишнього середовища виділило на будівництво конструкції з підвісними електромережами 14,6 млн євро.

Водночас, випробування електричного автобану повинно тривати до кінця 2022 року. Для випробувань призначені додатково 15,3 млн євро. До теперішнього часу відомство виділило на розробку электровантажівок понад 70 млн євро.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року українська корпорація «Богдан» показала нову розробку — першу вітчизняну електровантажівку, яку виготовили для країн Євросоюзу.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Испанская танцовщица фламенко Мария Кабальеро выступит в Киеве

30 мая состоится вечер зажигательного фламенко с участием испанской танцовщицы Марии Кабальеро и украинского ансамбля Piano Flamenco Band в Caribbean Club Concert Hall....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Премьера: клип Джамалы на трек Solo выйдет 22 мая

Певица Джамала презентовала выход нового клипа....

Загрузка...
Загрузка...