В Німеччині побудували перший електроавтобан

На трасі A5 між Вайтерштадтом і Мерфельденом, в Німеччині побудували та відкрили 14 км електроавтобан. Уряд виділив на це 14,6 млн євро.

електроавтобан

Так, по 14-кілометровому відрізку шляху на трасі A5 між Вайтерштадтом і Мерфельденом по кілька разів на день будуть проїжджати электровантажівки різних компаній. До середини 2020 року планується вивести на випробувальну трасу п'ять фур на дизелі, оснащених додатковим електродвигуном.

В реалізації проекту також задіяні технічний університет Дармштадта та компанії Siemens Mobility і ENTEGA. Федеральне міністерство охорони навколишнього середовища виділило на будівництво конструкції з підвісними електромережами 14,6 млн євро.

Водночас, випробування електричного автобану повинно тривати до кінця 2022 року. Для випробувань призначені додатково 15,3 млн євро. До теперішнього часу відомство виділило на розробку электровантажівок понад 70 млн євро.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року українська корпорація «Богдан» показала нову розробку — першу вітчизняну електровантажівку, яку виготовили для країн Євросоюзу.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Магазин домофонов и прочего оборудования для защиты дома

Домофонные системы - интернет-магазин, который работает на рынке более 12 лет, имеющий массу дипломов, наград и отзывов благодарных клиентов....

Це може бути цікавим

Nobilitet 2019: Наука може стати ближчою до людей, або "який ти науковець?"

Валерія Лошманова: Нобелівку у Стокгольмі завжди вручають 10 грудня, а оскільки ми хотіли зробити івент напередодні – справжню препаті вручення Нобелівки, то нам ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

"Викинги" возвращаются: о чем будет новый сериал

Финальный сезон «Викингов» стартует 4 декабря, однако на нём история, как оказалось, не закончится — Netflix заказал сериал-продолжение, события которого развернутся ....

Загрузка...