Слідство РФ: нафтопровід "Дружба" забруднили щоб приховати розкрадання

Слідство РФ з'ясувало, що злочинці-співробітники галузі, забруднили трубу навмисно. Вони це зробили щоб приховати крадіжку.

нафтопровод

Фахівці вважають, що таке рішення слідства було оприлюднено, щоб приховати технологічні порушення при добичі, в умовах повної викачки нафти во всіх слоях Сургутського родовища. Її власником є Ігор Сєчин - друг та кум кремлівського володаря Росії.

Але російське слідство причиною вважають забруднення російської нафти, яку постачали трубопроводом «Дружба» до України, Білорусі та ЄС, та розкрадання нафти на загальну суму близько 1 мільйона рублів (15 тисяч доларів). Збитки від забруднення лише в Білорусі склали близько 100 мільйонів доларів.

Зазначається, що розкрадання нафти здійснювалося шістьма особами — посадовцями низки російських компаній — у період з серпня 2018 по квітень 2019 року. За цей період вони встигли викрасти нафти на загальну суму щонайменше 1 мільйон рублів (близько 15 тисяч доларів). Для того, щоб приховати розкрадання, вони забруднили цю нафту хлоровмісними сполуками.

Внаслідок забруднення у Росії було приведено у непридатний для експлуатації стан 8 резервуарів з нафтою, а у трубопроводі «Дружба» виявилось 5 млн тон забрудненої нафти, непридатної для експлуатації. Збитки від постачання забрудненої нафти лише у Білорусі оцінили у 100 мільйонів доларів.

Нагадаємо, що в межах розслідування забруднення нафти у Росії працівників приватної компанії.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Чем накопительная пенсионная система отличается от солидарной

Тогда увеличили пенсии, однако и резко подняли страховой стаж....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Стало відомо, який радіоактивний елемент з’явився раніше Сонячної системи

На думку деяких вчених хімічний радіоактивний елемент «плутоній» міг з’явитися за 80 мільйонів років до формування Сонячної системи....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Біологи виявили загадкових морських створінь

Під час досліджень у Панамській затоці біологи виявили загадкових морських личинок....

Загрузка...
Загрузка...