Слідство РФ: нафтопровід "Дружба" забруднили щоб приховати розкрадання

Слідство РФ з'ясувало, що злочинці-співробітники галузі, забруднили трубу навмисно. Вони це зробили щоб приховати крадіжку.

нафтопровод

Фахівці вважають, що таке рішення слідства було оприлюднено, щоб приховати технологічні порушення при добичі, в умовах повної викачки нафти во всіх слоях Сургутського родовища. Її власником є Ігор Сєчин - друг та кум кремлівського володаря Росії.

Але російське слідство причиною вважають забруднення російської нафти, яку постачали трубопроводом «Дружба» до України, Білорусі та ЄС, та розкрадання нафти на загальну суму близько 1 мільйона рублів (15 тисяч доларів). Збитки від забруднення лише в Білорусі склали близько 100 мільйонів доларів.

Зазначається, що розкрадання нафти здійснювалося шістьма особами — посадовцями низки російських компаній — у період з серпня 2018 по квітень 2019 року. За цей період вони встигли викрасти нафти на загальну суму щонайменше 1 мільйон рублів (близько 15 тисяч доларів). Для того, щоб приховати розкрадання, вони забруднили цю нафту хлоровмісними сполуками.

Внаслідок забруднення у Росії було приведено у непридатний для експлуатації стан 8 резервуарів з нафтою, а у трубопроводі «Дружба» виявилось 5 млн тон забрудненої нафти, непридатної для експлуатації. Збитки від постачання забрудненої нафти лише у Білорусі оцінили у 100 мільйонів доларів.

Нагадаємо, що в межах розслідування забруднення нафти у Росії працівників приватної компанії.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На выходных могут ограничить работу столичного метро

В воскресенье, 24 ноября, центральные станции Киевского метрополитена могут работать с ограничениями....

Це може бути цікавим

Сегодня ночью частично перекроют Южный мост

На Южном мосту в Киеве с 21:00 22 ноября до 7:00 23 ноября ограничат движение в связи ремонтными работами....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У Торезі в машині підірвали "тютюнового короля" "ДНР" Шалигіна

В окупованому Торезі вибухнув автомобіль....

Загрузка...