Компанія, що реконструює Шулявський міст, може стати банкрутом через штраф Антимонопольного комітету

Реконструкція Шулявського шляхопроводу у Києві може бути зупинена. Причиною цього є можлив банкрутство забудовника.

Шулявський шляхопровід у Києві

Компанія «Північно-український будівельний альянс» повідомила, що може стати банкрутом та припинити свою діяльність, у тому числі щодо реконструкції Шулявського шляхопроводу у Києві. Причиною цього є 71,45 мільйона гривень штрафу, який на компанію наклав Антимонопольний комітет.

Про це йдеться у повідомленні компанії, передає «Інтерфакс-Україна».

Зазначимо, що штраф на компанію наклав Антимонопольний комітет у справі про змову на тендерах з іншою компанією — «Спецбуд-Плюс». Обидва підприємства входять до корпорації «Укрбуд».

В Антимонопольному комітеті вважають, що ці підприємства розділили між собою близько 3 мільярдів гривень бюджетних коштів на різноманітних тендерах, влаштовуючи фіктивну конкуренцію. Окрім штрафів на суму 149,93 мільйона гривень, Антимонопольний комітет заборонив їм брати участь у тендерах протягом наступних трьох років.

У компанії «Північно-український будівельний альянс» повідомили, що виплата такого суттєвого штрафу може призвести до її банкрутства, про що компанія вже повідомляла Антимонопольний комітет. Рішення про штраф там планують оскаржити у суді.

5 липня 2018 року Київська адміністрація затвердила проект реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Гетьмана.

Затверджений КМДА проект передбачає будівництво неповного «чотирилисника» з трьома з'їздами — замість класичних для «чотирилисника» чотирьох.

Загальна кошторисна вартість будівництва станом на червень 2018 року становила 830 мільйонів гривень.

Як повідомляла програма Схеми, переможцем тендеру на проведення реконструкції Шулявського мосту стала фірма ТОВ «Північноукраїнський будівельний альянс», яка належить помічнику народного депутата Максима Микитася.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі.

Ще цікаво:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

5 продуктов для улучшения работы кишечника

Для здорового кишечника специалисты рекомендуют йогурт, оливковое масло, волокнистые фрукты и овощи, чеснок О пользе этих продуктов для кишечника сообщает издани....

Це може бути цікавим

Оперативные данные по курсу валют в Украине

Валютный курс - цена денежной единицы конкретной страны, выражена в денежной единице другой страны....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Прогуляв школу - штраф

У Львівській області суд міста Червоноград оштрафував мати, дочка якої злісно прогулювала школуУ Львівській області суд міста Червоноград оштрафував мати, дочка ....

Загрузка...