Україна майже на 50% збільшила експорт курятини

У лютому цього року України поставила на зовнішні ринки 64 тисячі тонн м’яса птиці. Це майже на 50% більше, ніж у лютому минулого року. При цьому, експорт свинини та яловичини скоротився.

Україна майже на 50% збільшила експорт курятини

Про це повідомляє УНН, передає Соцпортал.

За даними дані аналітичного відділу Ради з питань експорту продовольства (UFEB), у лютому 2019 року українські птахівники поставили за кордон 63,9 тис. тонн продукту, що на 43% більше, аніж у лютому 2018 року.

У той же час, експорт свинини становив лише 0,14 тис. тонн, експорт яловичини — 6,05 тис. тонн. Вітчизняні виробники свинини просіли з експорту на 69,6%, яловичини — на 12,4%.

Річний імпорт курятини також виріс, але не суттєво. В цілому в лютому в Україну завезли 21,8 тис. тонн м’яса птиці, що на 5,8% більше, ніж у 2018 році.

Для порівняння, імпорт свинини в Україну збільшився одразу на 440,5%, імпорт яловичини — на 33,3%.

Також, за рік Україна суттєво наростила виробництво м’яса птиці — на 6,6% — до 216,8 тис. тонн. За цей же час Україна виробила всього 123 тис. тонн свинини і 33 тис. тонн яловичини. Річний приріст виробництва свинини сягнув 1,4%, яловичини — лишився на рівні минулого року.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Украина не выполнила обязательства по "зеленой энергетике"

С конца прошлого года Украина перестала выполнять тарифные обязательства перед инвесторами в "зеленую" энергетику....

Це може бути цікавим

Відкрилась персональна виставка Оксани Фурса #AURUM

В колаборації з відомими дизайнерами, ювелірами, модельєрами Оксана Фурса представила справжнє перетворення художніх творінь у практичні речі....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Українські зірки зібрали 150 000 гривень на спасіння від руйнації будинку Миколи Леонтовича

Гостями благочинного прийому стали представники політичного істеблішменту та культури: Ірина Борзова, Людмила Пишна, Іван Гинянський, Дмитро Гордон з дружиною Ол....

Загрузка...