У Києві безкоштовно обстежать на рак шкіри: де і коли

10 травня у Києві пройдуть безкоштовні обстеження населення на рак шкіри та меланому.

У Києві безкоштовно обстежать на рак шкіри: де і коли

У рамках щорічного «Дня меланоми в Україні» 10 травня у Києві пройдуть безкоштовні обстеження населення на рак шкіри та меланому – одну з найнебезпечніших злоякісних пухлин.

Безкоштовну діагностику можна буде пройти в Інституті дерматології та косметології доктора Богомолець за адресою бульвар Тараса Шевченка, 17. Для цього необхідно буде здійснити попередній запис телефоном: (044) 383-26-97. Огляди розпочнуться о 09.00 та триватимуть до 18.00.

- Всього за 10 років (2009-2018 рр.) проведення Дня діагностики меланоми в Україні було оглянуто 379 360 осіб, серед яких було виявлено 1168 меланоми і 3541 випадків раку шкіри. Для прикладу, минулого 2018 року за один день оглядів по Україні попередній діагноз меланоми було встановлено у 214, рак шкіри – у 833 людей. Загалом було оглянуто 73 825 осіб по всій країні. Частина цих людей змогла отримати своєчасну медичну допомогу за місцем проживання — і тепер вони живі і здорові, — розповіла ініціатор проекту, народний депутат Ольга Богомолець.

На сьогодні завдяки спільній роботі лікарів, громадських організацій та ЗМІ з 2009 року, відколи в нашій державі було проведено перший День меланоми, смертність від цієї небезпечної пухлини вже вдалося знизити по всій країні на 15%. У планах організаторів — зменшити показники смертності ще на 15-20% протягом наступних п’яти років.

Більше про медичну реформу в Україні в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Противозачаточные контрацептивы влияют на либидо: где правда, а где домысел

Существует мнение, согласно с которым противозачаточные контрацептивы влияют на либидо....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Меркель стало плохо на встрече с Зеленским

Ангеле Меркель стало плохо на встрече с Владимиром Зеленским....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Зеркаль: імена підозрюваних у справі MH17 назвуть 19 червня

Закінчено міжнародне розслідування щодо збиття російським "Буком-1" «Боїнга-777» - MH17 у небі на Донбасі у 2014 році....

Загрузка...
Загрузка...