Санкції: банк Morgan Stanley більше не працює в Росії

Топ-банк США через санкції щодо кремлівського режиму згортає свою діяльність в Росії. Планується, що в першій половині 2020 року вони припинять свою діяльність в РФ.

 Morgan Stanley

Одна з провідних фінансових фірм світу американська фінансова корпорація Morgan Stanley має намір відправити офіційне повідомлення Центробанку Росії про припинення банківських операцій в країні з першого кварталу 2020 року, повідомляє інформаційне агентство Reuters.

У щорічному звіті компанії наголошується, що санкції США і Євросоюзу після анексії Криму Москвою в 2014 році серйозно ускладнили доступ російських компаній до міжнародних фінансових ринків.

Morgan Stanley – один із перших великих представників західного фінансового сектору, які почали свою діяльність у Росії в перехідний період після розпаду СРСР. Перший офіс Morgan Stanley в Москві відкрився в 1994 році.

Компанія також ухвалила рішення не йти з Росії після дефолту в 1998 році. Дочірній банк Morgan Stanley в Росії почав працювати в 2005 році.

Незважаючи на закриття своїх банківських операцій, Morgan Stanley продовжить вести консалтинговий бізнес у Росії, для якого не потрібна ліцензія Центробанку.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​В Украине похолодает до 12 градусов мороза

К концу недели в некоторых областях Украины температура воздуха опустится до 12 градусов мороза....

Це може бути цікавим

​В Киеве появятся несколько сотен киосков с социальным хлебом

200 киосков с хлебобулочными изделиями и товарами широкого потребления откроются в Киеве в рамках программы по продаже социального хлеба....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Джаз в Киеве: кого слушать на фестивале Jazz Weekend

Страсть от The Baylor ProjectОткроют фестиваль The Baylor Project - амбициозный проект из Нью-Йорка, созданный экс-барабанщиком культового бэнда в жанре фьюжн Yellowjackets Маркусом Бэйл....

Загрузка...