Радник Зеленського Апаршин: Олександр Сирський - гідний командувач

Петр Порошенко призначив Олександра Сирського, генерал-лейтенанта командувачем ООС. Іван Апаршин заявив, що новопризначений командувач є «гідним, професійним генералом».

командувач ООС

Апаршин сказав:

Це абсолютно нормальне призначення. Я знаю генерала Сирського, це гідний, професійний генерал і людина. У нього є відповідна освіта і досвід. Колись, у 2006 році, ми почали формувати Об'єднане оперативне командування, й особисто пропонував його на посаду начальника штабу Об'єднаного оперативного командування, нового органу управління в Збройних силах.

Водночас він не розуміє, чому чинний президент України Петро Порошенко замінив командувача Об’єднаних сил уже після поразки на виборах.

Апаршин не виключає, що екс-командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв зможе отримати іншу посаду, оскільки він «бойовий український генерал, який пройшов війну, має величезний досвід».

Перед початком збройного конфлікту на Донбасі Олександр Сирський був першим заступником начальника Головного командного центру ЗСУ. На початку 2015 року Сирський займав посаду першого заступника керівника Антитерористичної операції. Указом президента в 2016 році став генерал-лейтенантом. Сергій Наєв з березня 2018 року – заступник начальника Генерального штабу ЗС України та командир Об’єднаного оперативного штабу ЗСУ.

Навесні 2018 року Антитерористична операція (АТО) була замінена на операцію новостворених Об’єднаних сил (ООС), командувачем яких став Сергій Наєв.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Стало известно, когда правительство уменьшит тарифы на электроэнергию

По всей видимости, правительство уменьшит тарифы на электроэнергию с сентября этого года....

Загрузка...

Це може бути цікавим

У Зеленского предложили "убить и расчленить" Укрзализныцю

Государственные компании "Укрзализныця" и НАК "Нафтогаз" нужно разделить на части и продать....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Торговля людьми не имеет границ

Стандарты государственной помощи20 июня 2019 года Государственный департамент США обнародовал свой ежегодный Отчет, касающийся торговли людьми....

Загрузка...
Загрузка...