НБУ: міжнародні резерви України впали на 0,5%

В минулому місяці резерви НБУ впали на 0,5%. Тепер вони складають $ 20,525 млрд.

НБУ

Причина - значний обсяг погашень по державному боргу. Зазначається, що зменшення міжнародних резервів у квітні обумовлено платежами на обслуговування та погашення державного і гарантованого державою боргу в іноземній валюті в розмірі $ 881,7 млн, у тому числі $ 710,3 млн - на обслуговування і погашення ОВДП в іноземній валюті і $ 78 млн - на обслуговування єврооблігацій.

Ці витрати були частково компенсовані надходженнями від розміщення ОВДП в іноземній валюті на $ 416,6 млн і EUR2,6 млн. Крім того, чиста купівля валюти НБУ на міжбанківському валютному ринку забезпечила поповнення резервів на $ 299,9 млн.

На розмір міжнародних резервів також позитивно вплинуло збільшення вартості фінансових інструментів (зміна ринкової вартості, курсу гривні до іноземних валют) на суму $ 54 млн.

За станом на 1 травня 2019 року обсяг міжнародних резервів покриває 3,4 місяці майбутнього імпорту, що є достатнім для виконання зобов'язань України з поточних операцій уряду і НБУ.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На Київшині за викраденого чоловіка вимагали викуп 30 тисяч доларів

На Київщині двоє іноземців та киянин викрали чоловіка та вимагали за нього викуп 30 тисяч доларів і автомобіль....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Україна закупила пальмової олії на 50 мільйонів доларів

За підсумками перших чотирьох місяців цього року найбільшим постачальником пальмової олії до України стала Індонезія, у якої ми закупили цього продукту майже на 45....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Блискавка вбила двох пастухів

На Буковині блискавка вбила двох пастухів....

Загрузка...
Загрузка...