"Нафтогаз" проти "Газпрому":надійшла скарга до ЄС на антиконкурентні дії РФ

"Нафтогаз України" подала скаргу проти "Газпрому" до ЄС. В ній є складова про антиконкурентні дії "Газпрома". Основна мета - здешевлення "блакитного палива" для України.

директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко

Виконавчий директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко сказав:

Щойно ми відкрили новий фронт у протистоянні з "Газпромом" - подали скаргу до Європейської комісії на антиконкурентні дії "Газпрому. Якщо вдасться зупинити ці антиконкурентні дії "Газпрому", ми збережемо для України доходи від транзиту газу. Також ми зможемо добитися того, щоб імпортований газ в Україні коштував дешевше.

Він нагадав, що відсутність транзиту газу означатиме втрату 4 відсотків ВВП і економічний спад вже у 2020 році:

У цій скарзі ми детально аналізуємо як завдяки "Північному потоку 2", блокуванню віртуального реверсу, контролю над компаніями на європейському ринку газу, "Газпром" зловживає своїм домінуючим становищем та обмежує конкуренцію.

Нагадаємо, Єврокомісія сім років вивчала ділові операції "Газпрому" в Європі, звинувачуючи російський концерн у перешкоджанні конкуренції і в завищенні цін на поставки газу в Східну Європу. "Газпром" заперечував звинувачення.

Все новости экономики Украины читайте в разделе #Банкова на Соцпортале.

Читайте также:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Американские ученые создали ИИ умеющий предсказывать скорую смерть по ЭКГ

Как это происходит ученые объяснить не могут Американский оператор здравоохранения Geisinger научил искусственный интеллект предсказывать смерть пациентов в течени....

Це може бути цікавим

Как повышение средней зарплаты повлияет на расчет пенсий

По данным фонда, средняя зарплата в сентябре составляла 9322 грн 61 копейка....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Украине заблокируют около 70 сайтов: какие и почему

Доступ к 69 веб-сайтам, через которые осуществляется распространение наркотиков, постановил закрыть Печерский районный суд Киева....

Загрузка...