Корупція в Укрзалізниці: НАБУ завершило розслідування

Чиновники "Укрзалізниці" привласнили більше 90 млн грн. Вони завищили ціни на обладнання при закупівлі та використовували посередників для своїх оборуток.

Укрзалізниця

Детективи Національного антикорупційного бюро завершили розслідування у справі про незаконне заволодіння понад 90 млн гривень ПАТ "Укрзалізниця". У справі фігурують вісім підозрюваних, серед яких колишні помічники народного депутата.

За даними слідства:

Детективи НАБУ завершили розслідування фактів заволодіння 93,28 млн грн ПАТ "Укрзалізниця". 3 травня 2019 року восьми підозрюваним відкрито матеріали слідства для ознайомлення перед складанням обвинувального акта та скеруванням його до суду".

Підозрювані протягом 2015-2017 років організували схему, яка полягала у закупівлі "Укрзалізницею" стрілочної продукції за завищеними цінами та із залученням підконтрольних підприємств-посередників. Таким чином зловмисники заволоділи коштами Філії підприємства Центр забезпечення виробництва на суму 93,27 мільйона гривень..

Двоє із фігарнтів справи раніше були помічниками народного депутата України Ярослава Дубневича. Василь Яковлєв обіймав у той час посаду головного інженера департаменту колії та споруд "Укрзалізниці", а інший помічник депутата Едуард Пушкаренко у зазначений період був заступником директора філії "Центр забезпечення виробництва".

Про кримінальні новини з усього світу читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Cтало известно, какие продукты провоцируют переедание

Продукты, которые прошли обработку способствуют перееданию, в отличие от необработанных....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Вчені розповіли ще одну теорію появи життя на Землі

На думку деяких вчених життя на нашу планету могло бути занесе астероїдом з іншої зоряної системи....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

SAGA Development — застройщик, заслуживающий доверия

Все чаще покупателей интересует недвижимость с развитой инфраструктурной концепцией....

Загрузка...
Загрузка...