Єврокомісар Ган - Зеленський: реформи не повинні зупинятись

На зустрічі Йоганнеса Гана з Зеленськимо, Єврокомісар пообіцяв Україні підтримку. Він наголосив на необхідності продовження реформ.

Зеленский

Всі органи влади в Україні мають діяти злагоджено і не зупиняти реформи. Про це він написав у Twitter за результатами зустрічі з новообраним президентом України Володимиром Зеленським, повідомляє "Європейська правда":

Я запропонував новообраному президенту повну підтримку ЄС для всіх реформ, які приносять користь українським громадянам! Україна стикається з багатьма викликами і загрозами, і вся українська влада - президент, уряд і Верховна рада тепер повинні діяти найбільш відповідально.

Ган назвав перемогу Зеленського на виборах вражаючою, зазначивши, що це дає йому сильний мандат для боротьби з корупцією і для деолігархізації.

Все политические новости Украины читайте в разделе #Банкова на Соцпортале.

Читайте также:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Нехватка воды или повышение температуры: что станет проблемой в первую очередь

Нехватка воды может стать первоочередной проблемой человечества....

Загрузка...

Це може бути цікавим

На свободу вышел один из политзаключенных Кремля

На свободу вышел украинец Роман Терновский, который был осужден за участие в запрещенном на территории РФ «Правом секторе» 20 августа 2018 года....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Торговля людьми не имеет границ

Стандарты государственной помощи20 июня 2019 года Государственный департамент США обнародовал свой ежегодный Отчет, касающийся торговли людьми....

Загрузка...
Загрузка...