В Египті біля пірамід знайдений некрополь віком 4500 років

Археологи знайшли в Гізі два саркофаги V династі фараонів. Знахідка має вік 4500 років. Одного з чоловіків звали Бехнуї Ка, а другого – Нуї Бехнуї Ка.

саркофаг

Перший з них був жерцем, а інший - суддею. Написи на саркофагах дозволили визначити, що одного з чоловіків звали Бехнуї-Ка, а другого – Нуї. Бехнуї-Ка був жерцем і суддею, а також носив кілька титулів, один з яких звучав як "очищувач царів: Хафра, Усеркафа і Ніусерри". Фараон Хафра належав до четвертої династії, а Усеркаф і Ніусерра — до п'ятої, причому перший з них став її засновником.

У Нуї також було кілька титулів, включаючи "той, хто стежить за новими поселеннями", "володар великих територій" і "очищувач царя Хафра". Крім того, в гробниці було знайдено кілька артефактів, один з яких – статуя з вапняку, яка може уособлювати Бехнуї-Ка або Нуї.

Археологи також з'ясували, що поховання на кладовищі поновилися приблизно 2,6 тисячі років тому, тоді тут поховали ще кілька людей.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Чекліст: 10 ознак того, що у вас вигоряння

У 2019 ВООЗ включила «професійний синдром емоційного вигорання» в Міжнародну класифікацію хворобВООЗ вигоряння називає не медичним, а емоційним станом....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Україні випустять комікс для незрячих людей

Інклюзивний проект Blindman x IST Publishing У вересні видавництво IST Publishing випустить комікс для незрячих людей....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Как обменять биткоин. Удобный сервис обмена от BTC банка

Украинский BUY Bank, расположенный в Киеве по адресу ул....

Загрузка...
Загрузка...