Саакашвілі запропонував, куди перенести президентську адміністрацію

Політик Міхеіл запропонував перенести адміністратиний центр з Києва в географічний центр країни - Шполу Черкаської області.

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбук"

- Ідея Зеленського про перенесення президентської адміністрації з Банкової - правильна. Я вважаю, що адміністративний центр взагалі потрібно перенести з центру Києва в чисте поле, в географічний центр країни, наприклад, місто Шпола Черкаської області. Витрати можна покрити продажем адміністративних будівель на аукціоні, а в довгостроковій перспективі країна виграє і фінансово, й політично. У виграші виявляться і кияни, у яких частково розвантажиться центр міста, - написав Міхеіл Саакашвілі.

За його словами, вкрай важливо, щоб новий адміністративний апарат становив не більше 30% від сьогоднішньої його чисельності, а Верховну раду України потрібно скоротити мінімум у два рази. Це питання дуже легко пройде на всенародному референдумі.

- Для любителів порівнювати мою промову з промовою Остапа БЕндера про Нью Васюки, нагадую, що на відміну від літературного героя, я реально побудував новий адміністративний центр в географічному центрі Грузії - Кутаїсі, - зазначив Міхеіл Саакашвілі.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Никаких диких животных. Париж отказывается от цирковых шоу с их участием

Городской совет Парижа единогласно решил не предоставлять землю под цирки с дикими животными с 2020 годаС 2020 года власти Парижа прекратят передавать территории, при....

Це може бути цікавим

В Италии подсчитали ущерб от наводнения

На восстановление Венеции правительство планирует потратить около 20 млн....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Малому бизнесу в Украине обещает поддержку ЕБРР

Представители малого бизнеса в Украине смогут воспользоваться финподдержкой в размере до 120 миллионов евро в рамках программы, которую организовали ЕС, ЕБРР и его ....

Загрузка...