Саакашвілі запропонував, куди перенести президентську адміністрацію

Політик Міхеіл запропонував перенести адміністратиний центр з Києва в географічний центр країни - Шполу Черкаської області.

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбук"

- Ідея Зеленського про перенесення президентської адміністрації з Банкової - правильна. Я вважаю, що адміністративний центр взагалі потрібно перенести з центру Києва в чисте поле, в географічний центр країни, наприклад, місто Шпола Черкаської області. Витрати можна покрити продажем адміністративних будівель на аукціоні, а в довгостроковій перспективі країна виграє і фінансово, й політично. У виграші виявляться і кияни, у яких частково розвантажиться центр міста, - написав Міхеіл Саакашвілі.

За його словами, вкрай важливо, щоб новий адміністративний апарат становив не більше 30% від сьогоднішньої його чисельності, а Верховну раду України потрібно скоротити мінімум у два рази. Це питання дуже легко пройде на всенародному референдумі.

- Для любителів порівнювати мою промову з промовою Остапа БЕндера про Нью Васюки, нагадую, що на відміну від літературного героя, я реально побудував новий адміністративний центр в географічному центрі Грузії - Кутаїсі, - зазначив Міхеіл Саакашвілі.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ученые написали богачам: предотвратите экологическую катастрофу

Британскую богатую элиту просят помощь всем жителям Земли....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Квартет IL DIVO, золоті голоси опери, повертаються до Києва

IL DIVO, унікальний інтернаціональний квартет, золоті голоси опери: іспанський баритон Карлос Марін, швейцарський тенор Урс Бюлер, французький поп-співак Себастьєн І....

Загрузка...
Загрузка...