Команда Зеленського: Оподаткування ФОПів буде змінено

На задум команди Зеленського підготовлений законопроект про скасування податку ЄСВ для непрацюючих ФОПів. Це знизить тиск на підприємців.

ФОП

Підготовлено законопроект щодо скасуванням ЄСВ для непрацюючих ФОПів. Команда новообраного президента країни Володимира Зеленського підготувала проект закону про звільнення непрацюючих фізосіб-підприємців від сплати ЄСВ. Про це помідомив Данило Гетманцев, радник Зеленського з податкової політики.

Він сказав:

Ми погодили законопроект за ФОПам. У 2016 був прийнятий закон, коли навіть непрацюючі ФОПи повинні сплачувати ЄСВ за мінімальною ставкою. Зараз їм приходять недоплати, штрафи, пені у величезних сумах. Ми вирішили, що ми подамо законопроект, який це скасує.

Також він підтвердив наміри Зеленського ввести податок на виведений капітал. А ЄСВ, за його словами, скасовано не буде.

Ми можемо говорити про зниження ставок, але лише в довгостроковій перспективі. До речі, ставки ЄСВ у нас зараз одні з найнижчих в Європі.

Такий крок знизить податкове навантаження на підприємців.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На Русановке мужчина избивал прохожих женщин

В Киеве на Русановке задержали мужчину, который нападал на женщин....

Це може бути цікавим

Сферу занятости передали Министерству экономразвития

Министр экономразвития Тимофей Милованов, фото УНИАНСоответствующий законопроект №2168 "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины о формирова....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Удар "под сэконд": В Украине объявляют войну сомнительной одежде

Речь идет об одежде, что завозят в страну под предлогом соцпомощиЗаместитель главы социальной политики Олег Коваль заявил, что в министерстве объявили войну псевд....

Загрузка...