Вчені посперечалися про причини підвищення температури у Північній півкулі

Деякі групи вчених мають ледь не абсолютно протилежні погляди на причини поступового підвищення температурного режиму у Північній півкулі.

Вчені посперечалися про причини підвищення температури у Північній півкулі

Про це повідомляють cikavosti.com, передає Соцпортал.

Кліматологи та уфологи по-різному дивляться на процеси глобального потепління, але кожна зі сторін має свої аргументи. Їх представники назвали причини рекордних температурних показників, що фіксуються в Північній півкулі

Вже не перший рік кліматологи займаються вивченням глобального потепління і повідомляють, що ця тенденція скоро дійде до всієї східної та північної Європи. Підняття середньорічного рівня температур вже відзначені не тільки в Польщі, Україні і Білорусі, але і в Скандинавських країнах.

Це пов’язано з процесом так званого «виносу тепла». Його підживлюють баричні системи, в них включать циклони і антициклони. Вони переносять тепле повітря з місць з більш високою температурою туди, де ці показники нижчі, тобто – від екватора до полюсів. Протягом найближчих десятиліть всі ці процеси сформують в Північній півкулі новий клімат.

Уфологи не згодні з кліматологами та інакше уявляють собі глобальне потепління.

Вони впевнені, що в ядрі Землі відбуваються незворотні процеси, які рано чи пізно зроблять планету непридатною для життя. Згідно з цією теорією на поверхню почне виходити лава, що призведе до повної зміни рельєфу і клімату.

Шкідливі для людини гази і хімікати, потраплять в атмосферу, а згодом це тільки прискорить підвищення середньорічної температури. Уфологи переконані: незабаром Земля стане газовим гігантом.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Елки. Цена удовольствия

Украинские лесники начали продавать ели, сосны и даже ветки....

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...