В Україні почала дорожчати морква

На початку травня в Україні почала дорожчати морква. Ціни на цей овоч за останній час зросли майже на 30% і практично у два рази перевищують вартість моркви на початку травня 2018 року.

В Україні почала дорожчати морква

Про це повідомляє Інфо-Шувар, передає Соцпортал.

За останній тиждень квітня ціни на моркву на гуртових ринках країни злетіли на 25-30% і, фактично, досягнули рекордно високих показників за всю історію Незалежної України на початку травня.

На сьогоднішній день вартість якісної вітчизняної моркви підросла до 18-20 грн/кг (0,61-0,68 EUR/кг).

В міру скорочення пропозиції вітчизняної продукції, збільшуються обсяги імпорту, якісна імпортна морква сьогодні на гуртових майданчиках України пропонується по 20-22 грн/кг (0,68-0,74 EUR/кг).

Відзначається, що на початку травня 2018 року, найвищі ціни на моркву були зафіксовані на рівні 8-10 грн/кг (0,25-0,31 EUR/кг), а сьогодні за таку ціну можна купити хіба що некондиційну моркву, частка якої в загальній пропозиції на гуртових ринках складає 10-15%.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Лиссабоне тысячи полицейских вышли на акцию протеста у парламента

В Лиссабоне тысячи португальских полицейских пришли к парламенту с требованием повісить им зарплату Об этом сообщает eurointegration....

Це може бути цікавим

Игнорирующие завтрак школьники хуже сдают экзамены

Регулярный прием пищи по утрам связан с хорошей успеваемостью....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В КГГА прокомментировали сообщения о строительстве ТРЦ Петровка

Разрешение на строительство ТРЦ Петровка, который, как посчитали в соцсетях, заменит одноименный книжный рынок, киевские власти не выдавали....

Загрузка...