В Україні в 2019 році 23 рази напали на журналістів

Два випадки нападу на журналістів відбулось на Києвщині. Інші 20 випадків - в різних містах України.

Журналісти

В Україні з початку поточного року зафіксовано 23 випадки застосування сили проти представників преси. Про це повідомляє Національна спілка журналістів України (НСЖУ) з посиланням на дані моніторингу "Індекс фізичної безпеки журналістів України".

Згідно з інформацією на сайті НСЖУ за два перших місяці весни зафіксовано 10 фізичних атак, спрямованих проти журналістів: у березні - вісім, у квітні - два інциденту.

У квітні-березні найбільше – три атаки були зафіксовані в Києві і Київській області, також два напади сталися у Волинській області, на території Західної України відбулося ще три інциденту, а саме на Закарпатті, Буковині та Івано-Франківщині, повідомили в НСЖУ.

Також застосовували силу до журналістів в Одесі та Житомирі – було зафіксовано по одному нападу в кожному регіоні.

Моніторинг "Індекс фізичної безпеки журналістів України" Національна спілка журналістів України проводить спільно з партнерськими громадськими організаціями. Дані оприлюднений 3 травня у Всесвітній день свободи преси.

Про кримінальні новини з усього світу читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Во дворе дома на Подоле обнаружили тело молодого парня

В Киеве на Подоле ночью 20 ноября было обнаружено тело парня с травмой головы....

Це може бути цікавим

Nobilitet 2019: Наука може стати ближчою до людей, або "який ти науковець?"

Валерія Лошманова: Нобелівку у Стокгольмі завжди вручають 10 грудня, а оскільки ми хотіли зробити івент напередодні – справжню препаті вручення Нобелівки, то нам ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

"Викинги" возвращаются: о чем будет новый сериал

Финальный сезон «Викингов» стартует 4 декабря, однако на нём история, как оказалось, не закончится — Netflix заказал сериал-продолжение, события которого развернутся ....

Загрузка...