В Україні в 2019 році 23 рази напали на журналістів

Два випадки нападу на журналістів відбулось на Києвщині. Інші 20 випадків - в різних містах України.

Журналісти

В Україні з початку поточного року зафіксовано 23 випадки застосування сили проти представників преси. Про це повідомляє Національна спілка журналістів України (НСЖУ) з посиланням на дані моніторингу "Індекс фізичної безпеки журналістів України".

Згідно з інформацією на сайті НСЖУ за два перших місяці весни зафіксовано 10 фізичних атак, спрямованих проти журналістів: у березні - вісім, у квітні - два інциденту.

У квітні-березні найбільше – три атаки були зафіксовані в Києві і Київській області, також два напади сталися у Волинській області, на території Західної України відбулося ще три інциденту, а саме на Закарпатті, Буковині та Івано-Франківщині, повідомили в НСЖУ.

Також застосовували силу до журналістів в Одесі та Житомирі – було зафіксовано по одному нападу в кожному регіоні.

Моніторинг "Індекс фізичної безпеки журналістів України" Національна спілка журналістів України проводить спільно з партнерськими громадськими організаціями. Дані оприлюднений 3 травня у Всесвітній день свободи преси.

Про кримінальні новини з усього світу читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Росіянин виліз на Ейфелеву вежу

У столиці Франції громадин Росії, який просив політичного притулку, виліз на Ейфелеву вежу і просидів там шість годин і спустився лише після виснажливих переговор....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Америке изобрели пластырь для охлаждения тела

Группа американских инженеров разработала пластырь из термоэлектрических сплавов, который может охлаждать, или согревать тело человека до нужной температуры....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...
Загрузка...