Укрзалізниця втратила 13 млрд гивень через російську окупацію

Агресія Росії проти України коштувала для Укрзалізниці більше 13 млрд гривень. Це нерухомість та локомотиви, рухомий склад та втрачені прибутки.

Залізниця

Вартість всіх активів (майна, коштів, запасів тощо) Укрзалізниці, які перебувають у Криму та на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей складає 13,56 мільярда гривень.

Більшість втрачених внаслідок окупації активів Укрзалізниці перебувають на території Донецької та Луганської областей. Їхня загальна вартість складає 11,39 мільярда гривень. Більшість цих коштів — це основні засоби, тобто споруди, техніка, локомотиви тощо. Їхню вартість в українській компанії оцінили у 9,43 мільярда гривень.

На території Криму в Укрзалізниці перебуває 2,16 мільярда гривень активів, з яких 2,07 мільярда — основні засоби.

Зазначимо, що за 2018 рік вартість втрачених внаслідок втрати контролю України над Кримом та окремими районами Донбасу активів зросла на майже 3 мільярди гривень, зокрема через перерахунок вартості основних засобів, які залишилися на цих територіях.

Раніше в Укрзалізниці повідомляли, що на окупованому Донбасі залишилось 226 локомотивів та 68 електролокомотивів.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Квитанція на оплату комунальних послуг стане іншою

У квитанціях на оплату комунальних послуг відтепер буде відображатися повна сума за спожиті послуги, без вказівки розміру субсидіїПро це повідомив директор Депар....

Це може бути цікавим

У світі відзначають День студента

Це свято сприймають як привід повеселитися, розкрити чи продовжити романтичні стосунки, загалом все те що притаманне для молодого покоління....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Тренд холодного сезона. В моде природный цвет волос

Окрашенные волосы свидетельствуют о том, что девушка экспериментирует и ищет идеальный цвет....

Загрузка...