Лікарі: більше 3% немовлят народжуються з вадами

ВОЗ надрукувало висновки моніторингу народжуванності. Згідно з цими даними більше 3% немовлят народжуються з вадами.

ВОЗ

Якщо цих діток не врятувати, втрати будуть наростати в геометричній прогресії. За даними ВООЗ, більш як три відсотки немовлят з'являються на світ з вадами розвитку, які називають вітальними. Якщо їм не нададуть хірургічної допомоги, починаючи з перших хвилин життя, ці малята так і не побачать мами. У планетарному масштабі три відсотки — це всього лише статистика. І кількість здається не такою вже й великою. Але для сім'ї, яка чекає цього малюка, пов'язує з ним своє щастя, своє майбутнє, — це справжня трагедія.

Олексій Слєпов, керівник відділення хірургії вроджених вад плода Інституту педіатрії, акушерства і гінекології ім. О.Лук'янової професор, пише:

Дійсно, у масштабах усього світу цифра не настільки значна, як для нашої країни. Для України, де народжуваність знижується, кожне немовля — на вагу золота. Для нас середньостатистичні три відсотки — це понад 12 тисяч дітей із вродженими вадами. Населення невеликого містечка, такого, наприклад, як Яготин. І так щорічно.

Медик впевнений, що якщо цих діток не врятувати, втрати наростатимуть у геометричній прогресії. Найбільше уваги звертають на вади серця. Але є багато інших, що становлять загрозу життю немовляти. Це стосується легень, діафрагми, центральної нервової системи, шлунково-кишкового тракту, доброякісних пухлин, які можуть локалізуватися будь-де.

Про секрети здоров'я і молодості читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Полный список номинантов на премию «Грэмми»

Исполнительница песни Truth Hurts певица Лиззо в этом году поставила рекорд по количеству номинаций....

Це може бути цікавим

Если вы фанат сериала "Друзья", вы можете купить вещи, которыми пользовались его герои

До 17 декабря можно будет приобрести диван из кофейни Central Perk, пингвина Джоуи и даже кассету с порно от сестры Фиби3 декабря компания Warner Bros....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Куди піти в грудні: Національна опера України

17 грудня - балет «За двома зайцями» (Ю....

Загрузка...