Гостей Києва запрошують на безкоштовні екскурсії

З 4 травня туристів, що завітали до Києва у рамках безкоштовних екскурсій запрошують відвідати найвизначніші місця столиці України. Долучитися до безкоштовних екскурсій можна буде до 1 червня.

Гостей Києва запрошують на безкоштовні екскурсії

Про це повідомляє прес-служба КМДА, передає Соцпортал.

Із 4 травня до 1 червня третій рік поспіль у Києві триватиме проект безкоштовних екскурсій містом «Весняні тури». У вихідні дні кращі студенти Кафедри країнознавства та туризму географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводитимуть безкоштовні екскурсії історичними місцями Києва українською мовою. Про це повідомили організатор ініціативи – туристично-інформаційний центр «TourInfo».

Проект проходить у рамках діяльності Історико-Краєзнавчого Клубу «Витоки», за підтримки TourInfo Kyiv, ГС «НОРТ», Кафедри країнознавства та туризму КНУ імені Тараса Шевченка, Всеукраїнської асоціації гідів та Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації.

Маршрути будуть розпочинатися від туристично-інформаційних центрів TourInfo Kyiv, розташованих за адресами: вул. Володимирська, 24 (Софійська площа); вул. Спаська, 3/7 (станція метро «Контрактова площа»); вул. Мазепи, 1 (станція метро «Арсенальна»).

Тривалість екскурсії – 1 год 20 хв.

Для відвідування екскурсії необхідно зареєструватися, тобто зарезервувати місце в групі на конкретну екскурсію.

Із розкладом екскурсій можна ознайомитися ТУТ

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі.

Ще цікаво:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Для вступу до вишів можуть запровадити мотиваційний лист

Абітурієнти при вступі до вишів, окрім результатів ЗНО та творчих конкурсів, будуть подавати також мотиваційний лист....

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...