Держстат: борги по зарплаті за квітень зросли на 1%

Борг підприємств перед працівниками в квітні зріс до 1,28 мільярда гривень. Найбільше зросли борги з виплати зарплат у розважальній та мистецькій сферах та у роздрібній торгівлі.

борги по зарплаті

Загальна заборгованість з виплати зарплат в Україні, яка враховує борги компаній-банкрутів, у квітні сягнула 2,46 мільярда гривень. Порівняно з початком березня вона зросла на 0,7%.

Найбільше зросли борги з виплати зарплат у розважальній та мистецькій сферах у понад 1,6 раза або на 63,6%. Також суттєво зросла заборгованість з виплати зарплат у сфері роздрібної торгівлі (на 24,8%) та освіті (на 23,3%).

Будівельні компанії протягом березня 2019 року зменшили борги перед своїми працівниками на 5,4%, транспортні та поштові — на майже 10%, а компанії готельного та ресторанного бізнесу — на 11,5%.

У лютому 2019 року повідомлялось, що найбільшим боржником з виплати зарплати в Україні став Укроборонпром та підприємства, що входять до цього державного концерну. Загалом вони заборгували своїм працівникам близько полуміліарда гривень.

Всі новини про субсидії в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Внаслідок вибуху на заправці постраждали двоє людей

У Житомирі стався вибух на автозаправній станції....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Чоловік з ножем накинувся на дружину

На Харківшині під час сварки чоловік схопив ніж та накинувся з ним на свою дружину....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Біля житлового будинку вибухнула граната. Є загиблі

У Харкові біля одного з житлових будинків пролунав вибух....

Загрузка...
Загрузка...