Держстат: борги по зарплаті за квітень зросли на 1%

Борг підприємств перед працівниками в квітні зріс до 1,28 мільярда гривень. Найбільше зросли борги з виплати зарплат у розважальній та мистецькій сферах та у роздрібній торгівлі.

борги по зарплаті

Загальна заборгованість з виплати зарплат в Україні, яка враховує борги компаній-банкрутів, у квітні сягнула 2,46 мільярда гривень. Порівняно з початком березня вона зросла на 0,7%.

Найбільше зросли борги з виплати зарплат у розважальній та мистецькій сферах у понад 1,6 раза або на 63,6%. Також суттєво зросла заборгованість з виплати зарплат у сфері роздрібної торгівлі (на 24,8%) та освіті (на 23,3%).

Будівельні компанії протягом березня 2019 року зменшили борги перед своїми працівниками на 5,4%, транспортні та поштові — на майже 10%, а компанії готельного та ресторанного бізнесу — на 11,5%.

У лютому 2019 року повідомлялось, що найбільшим боржником з виплати зарплати в Україні став Укроборонпром та підприємства, що входять до цього державного концерну. Загалом вони заборгували своїм працівникам близько полуміліарда гривень.

Всі новини про субсидії в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У світі відзначають День студента

Це свято сприймають як привід повеселитися, розкрити чи продовжити романтичні стосунки, загалом все те що притаманне для молодого покоління....

Це може бути цікавим

Образ для офиса. Инвестируем в классику

Платья, юбки - незаменимые составляющие традиционного классического гардероба....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Не похищение, а задержание. СБУ задержала члена правления "Укрэксимбанка" по поручению ГПУ

На настоящее время Гриценко помещен в изолятор временного содержанияГлава "Укрэксимбанка" Александр Гриценко задержан сотрудниками Службы безопасности Ураины п....

Загрузка...