"Зелений" закон ВР: імпульс розвитку приватних геліостанцій

ВР збільшила ліміт при будівництві сонячних станцій з 30 до 50 кВт, заборонивши будувати їх во дворах. Так не буде здорощення зеленої електрики.

геліостанція

ВР дозволила приватним господарствам будувати сонячні електростанції потужністю до 50 кВт! Чому ми не побачили таких заголовків в новинах? Порозмірковуймо? Чому, для чого і на користь кому 99,9% наших ЗМІ зпаплюжують новий закон про регулювання використання приватних міні-СЕС в зеленому тарифі?

В першу чергу закон про збільшення максимально можливої потужності з 30 кВт до 50 кВт. По друге - захист від маніпулювань в оформленні промислових СЕС під виглядом сотень приватних, що призводило до розкрадання коштів платників податків.

При цьому новому законі, кожна станція принесе прибуток вже через 4-5 років, а не через 10!

Саме зараз (до кінця року) найвигідніше ставити СЕС на 30-50 кВт під ЗТ. Закупівельна вартість основного обладнання залишається на минулорічному рівні, а то й знижується, ЗТ на введені в експлуатацію СЕС до кінця року €0,18, з наступного €0,16. Потужність генерації панелей за останній час зросла майже вдвічі з м². А оцей розгон зради заніс в голови людей вірус, який призупиняє їх в прийнятті рішення інвестувати в приватні міні-СЕС.

Запитання: То кому ж це вигідно? Може ж таки тим, хто будував промислові СЕС під виглядом сотень приватних? А може тим, кого "поливають" наші недорогенькі, бо при насиченні міні-СЕС під ЗТ, промислові СЕС не зможуть продавати електроенергію по ЗТ?

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На Донетчине пересчитали переселенцев

В Донецкой области по состоянию на 14 ноября официально зарегистрировано 501 тыс....

Це може бути цікавим

На вибір. В українських потягах з'явиться вегетаріанське меню

Овочі, фрукти та злаки пропонуватимуть в Інтерсіті+Вже наступного місяця при купівлі квитків на швидкісні потяги “Інтерсіті+” пасажири зможуть попередньо замови....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У світі відзначають День студента

Це свято сприймають як привід повеселитися, розкрити чи продовжити романтичні стосунки, загалом все те що притаманне для молодого покоління....

Загрузка...