В Україні продовжується обвал цін на огірки

Незважаючи на святковий ажіотаж, ціни на огірки в Україні в останній тиждень квітня впали у чотири рази порівняно із аналогічним періодом минулого року.

В Україні продовжується обвал цін на огірки

Про це повідомляє Інфо-Шувар, передає Соцпортал.

Ціни на тепличні огірки в Україні за святковий період впали в 2 рази. В порівнянні з минулим роком, огірок теж став помітно дешевшим.

Нині огірки корнішони пропонуються по 10-15 грн/кг (0,34-0,51 EUR/кг). Рік тому огірки на гуртових ринках коштували помітно дорожче, на початку травня 2018 року ціни знаходились в діапазоні 19-22 грн/кг (0,6-0,7 EUR/кг).

Ціни на огірок в Україні почали досить швидко знижуватися в останній тиждень квітня, навіть передсвятковий ажіотаж серед гуртових покупців цього разу не дозволив продавцям втримати це падіння.

Враховуючи те, що протягом трьох тижнів квітня 2019 року вартість українського огірка, в цілому, була помітно вищою, ніж рік тому, падіння цін цього сезону виглядає більш драматично – за останній тиждень квітня огірок на гуртових ринках України подешевшав в 4 рази.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве нашли родителей брошенного на улице мальчика

Правоохранители разыскали родителей трехлетнего мальчика, которого на прошлой неделе прохожие обнаружили на улице Вышгородской....

Це може бути цікавим

Не Шевченко. Лингвисты назвали самую популярную фамилию в Украине

Самой распространенной в Украине фамилией оказалась Мельник....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...