Нафтопровод «Дружба»: Ніхто не приймає браковану нафту

Нафтопроводи системи "Дружба" Росії, Білорусі, України та Польщі розїдає сполука кислоти та нафтопродуктів. Европа відмовилась від нафти Росії. Можлива екологічна катастрофа.

В трубі накопичилось близько 5 мільйонів тонн нафти із підвищеним вмістом хлорорганічних речовин. Росія досі не відновила повноцінне прокачування чистої від забруднювачів нафти.

Про це повідомляє Андрій Вериго, головний інженер компанії «Гомельтранснафта Дружба»:

За попередньою оцінкою, загальний обсяг нафти, яка не відповідає параметрам якості, в трубопроводах Росії, Білорусі, України та Польщі складає близько 5 мільйонів тонн.Наразі у трубопроводі на білоруській території й досі знаходиться нафта з перевищенням нормативу щодо вмісту хлорорганіки. Прокачка чистої нафти по «дружбі» не почалась

Водночас Росія досі не відновила постачання незабрудненої нафти, придатної для переробки нафтопереробними заводами Білорусі та України.

Через відсутність чистої нафти білоруські НПЗ працюють на мінімальних потужностях, сама ж країна обмежує експорт нафтопродуктів, зокрема дизпального та бензинів.

Нагадаємо, що 30 квітня Білорусь заборонила постачання нафти трубопроводом «Дружба» через наявність у ньому забрудненої нафти.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Чем полезна черешня и каких сортов бывает

Черешня - сочная, сладкая, мясистая ягода....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Вчені дали точний проноз, коли зникне людська цивілізація

На думку групи вчених, у найближчі 100 років на Сонці станеться спалах, який повністю знищить будь-які форми життя на Землі....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У Києві в жахливій ДТП загинули четверо пасажирів іномарки

На одній з вулиць Києва водій іномарки не впорався з керуванням....

Загрузка...
Загрузка...