Нафтогаз: знижено ціну на газ для населення

"Нафтогаз" знизив ціни для населення, але підвищив для промисловості. Цей порядок розрахунків почав працювати з 1 травня.

Нафтогаз

З 1 травня вступила в дію нова ціна для населення для населення і теплової генерації — на травень ціна затверджена на рівні 8247 гривень за 1000 м3, що дешевше порівняно з попередніми 8550 гривень. Відповідне рішення НАК "Нафтогаз" ухвалив наприкінці квітня за дорученням Кабінету міністрів.

Як повідомила прес-служба НАК, ціна на газ у травні на рівні 8247 грн за тисячу кубометрів включатиме ПДВ та витрати на транспортування.

Очікується, що зміни до діючих договорів на продаж газу між Нафтогазом та всіма контрагентами, які купляють газ відповідно до вимог відповідного урядового положення будуть внесені впродовж місяця.

У той же час "Нафтогаз" підвищив на травень ціни на природний газ для промислових споживачів та інших господарюючих суб'єктів. Порівняно з цінами на квітень 2019 року, в травні ціни зросли на 5,2-11,5%. Залежно від низки показників "Нафтогаз" пропонує газ за ціною 6 299 - 6 948 грн/тис. куб. м (без ПДВ і витрат на його транспортування магістральними та розподільними газопроводами).

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Америке изобрели пластырь для охлаждения тела

Группа американских инженеров разработала пластырь из термоэлектрических сплавов, который может охлаждать, или согревать тело человека до нужной температуры....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Киеве напали на фестиваль электронной музыки и клуб

В ночь на 19 мая на Подоле в Киеве группа ультраправых радикалов напала на фестиваля электронной музыки Strichka на Нижнеюрковской улице и клуб Coschey Local DIY на Ярославской....

Загрузка...
Загрузка...