Нафтогаз: знижено ціну на газ для населення

"Нафтогаз" знизив ціни для населення, але підвищив для промисловості. Цей порядок розрахунків почав працювати з 1 травня.

Нафтогаз

З 1 травня вступила в дію нова ціна для населення для населення і теплової генерації — на травень ціна затверджена на рівні 8247 гривень за 1000 м3, що дешевше порівняно з попередніми 8550 гривень. Відповідне рішення НАК "Нафтогаз" ухвалив наприкінці квітня за дорученням Кабінету міністрів.

Як повідомила прес-служба НАК, ціна на газ у травні на рівні 8247 грн за тисячу кубометрів включатиме ПДВ та витрати на транспортування.

Очікується, що зміни до діючих договорів на продаж газу між Нафтогазом та всіма контрагентами, які купляють газ відповідно до вимог відповідного урядового положення будуть внесені впродовж місяця.

У той же час "Нафтогаз" підвищив на травень ціни на природний газ для промислових споживачів та інших господарюючих суб'єктів. Порівняно з цінами на квітень 2019 року, в травні ціни зросли на 5,2-11,5%. Залежно від низки показників "Нафтогаз" пропонує газ за ціною 6 299 - 6 948 грн/тис. куб. м (без ПДВ і витрат на його транспортування магістральними та розподільними газопроводами).

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В каких банка пенсионеры чаще всего получают выплаты - тройка лидеров

Чаще всего украинские пенсионеры, получающие положенные выплаты через банковские учреждения, обращаются в “ПриватБанк”....

Це може бути цікавим

​Газ для населения подорожает. Платежка украинца станет еще тяжелее

«Нафтогаз» уже в ноябре повышает цены на газ для населения на 14,7%....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​По подозрению в хищении 1,2 млрд грн задержаны бывшие и действующие чиновники НБУ

Семерых человек, в том числе бывших и действующих чиновников НБУ, задержали сотрудники НАБУ в понедельник, 11 ноября....

Загрузка...