Дружина Зеленського купила в олігарха елітну квартиру в Криму

Олена Зеленська в 2013 році купила у Олександра Буряка, олігарха, елітну квартиру в Лівадії. На той час її ціна склала половину ринкової вартості.

Олена Зеленська

Про це свідчить декларація про доходи Володимира Зеленського та реєстр прав на нерухоме майно, стверджує агентство Reuters.

Велику, 3-кімнатну квартиру у ЖК «Імператор» поруч з Лівадійським палацом на узбережжі Чорного моря Зеленська купила у квітні 2013 року за 163 893 доларів. Таким чином, ціна за квадратний метр становила близько 1263 долари.

Reuters пише:

Ця квартира була виставлена на продаж у квітні агентством нерухомості «Причал 82» за ціною 790 668 доларів, тобто за ціною, вчетверо більшою за ту, яку було заплачено 2013 року, або по 5 195 доларів за квадратний метр.

Як зазначає Reuters, у 2012 році квартири в ЖК «Імператор» продавали за ціною від 3500 до 4000 доларів за квадратний метр.

На сайті indoor-estate.ru мінімальна вартість за квадратний метр квартири у цьому будинку у 2012 році становила 2800 долари.

«Кримський агент із нерухомості на умовах анонімності підтвердив, що квартири, порівнянні з квартирами в ЖК «Імператор», зазвичай продавалися у 2013 році за ціною від 2500 до 3000 доларів за квадратний метр, але ціна могла доходити й до 5000 доларів за метр», — пише Reuters.

Агентство не змогло з’ясувати, чому квартиру Зеленській продали за ціною, значно нижчою за ринкову.

Зазначається, що ані Зеленський, ані його дружина не відповіли на прохання про коментар. Олександр Буряк, який продав квартиру відмовився коментувати агентству продаж квартири.

Агентство також звернулося за коментарем до олігарха Ігоря Коломойського, якого пов’язують із Зеленським.

Все политические новости Украины читайте в разделе #Банкова на Соцпортале.

Читайте также:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве пройдет антирейдерский концерт: музыкантам нужна помощь

26 мая на Пейзажной алее в Киеве состоится первый в своем роде "антирейдерский концерт"....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В шахте древних майя найдено долото из жадеита

В затопленной шахте индейцев майя археологи нашли долото из жадеита с ручкой из палисандрового дерева....

Загрузка...
Загрузка...